Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macska...

Normális, hogy a macska testének a hátsó részét puszilgatom a feje helyett?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezen az oldalon teljesen normális az ilyen kérdés, amiről persze mindenki tudja, hogy egy unatkozó 12 éves agyszüleménye.
2019. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez megtiszteltetés! Maga Kolompár úr írt nekem...! Abban téved, hogy nem 12, hanem 21 éves a kérdés kiírója.
2019. nov. 6. 20:00
 3/10 Cséplő Sándor válasza:
23%

Ízlés dolga.

Én is szeretem a macskámat, de nem puszilgatom, se fejét, főleg nem a hátsó részet.

2019. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

21 évesen lehetne már annyi eszed, hogy felfogd. A macska hátsó része ahogy az első is, tele van olyan baktáriumokkal ami a macskának nem árt, de embernek annál inkább- A macska tiszta állat, ez azt jelenti, hogy állandóan, szinte rítuálé szerűen tisztigatja, nyalogatja magát ( ezért nem is kell fürdetni) de a nyála egymillió "veszélyes baktáriumokat" tartalmaz ami nem jó az ember számára.

De miért kell ezt egy 21 évesnek elmagyarázni? Ennyire nincs agyatok, vagy nem használjátok?

2019. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem valami beteges fétis, ami veszélyezteti a cica testi-lelki épségét, addig nem probléma. Szerintem nem normális puszilgatni egy állatot, de kinek mi. Mi az orrunkat és az arcunkat érintjük össze. Alkalmazkodtam, mert ezt a viselkedést használják egymásnál is! :)
2019. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám rendszeresen megmosdatja a kezem is mikor az ölembe jön. Utána persze azonnal kezet mosok kézfertőtlenítővel. De nem puszilgatom sehol sem. Ízlés kérdése. A farka tövénél szoktad puszilgatni? Mert ilyet már láttam.
2019. nov. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsit feljebb szoktam puszilgatni.
2019. nov. 10. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Macskát puszilgatni egyáltalán nem normális. Sehol sem.
2019. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy van még egy macskám, akinek még a feneke is nagyobb!
2019. nov. 10. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem már beteges. A fejüket (vagy az oldalukat néha) én is puszilom, de a hátsó részüket soha. Tudom, hogy nem a legjobb, de én csak így tudom kimutatni a szeretetem. Ettől függetlenül nem ajánlom senkinek, hogy puszilgasson egy macskát. Persze benti cicák, de ha kintiek lennének akkor biztos nem puszilgatnám őket. Amit te csinálsz az tényleg nem normális!
2019. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!