Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám, de nincs...

Beteg a cicám, de nincs pénzem állatorvoshoz vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha belekapott volna a szemébe. Be van gyulladva a bal szeme fölött, de olyan mintha rá menne a gyulladás a szemére. A szüleim nem igazán foglalkoznak vele. Kamillás vattával törölgetem neki. Mit tegyek?

2019. nov. 9. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Az állattartás pénzbe kerül. Ha nincs pénz orvosra, akkor miért tartasz macskát? Valakit kérj kölcsön, oldd meg, ezért vállaltál érte felelősséget. Kezelés nélkül el is veszítheti a szemét, erre sem a kamilla, se más házi praktika nem jó.
2019. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a szüleidtől azt mikulásra / adventi naptár helyett / karácsonyra / félévi bizonyítványosztásra stb. akármilyen közelgő alkalomra ajándékba, hogy vigyétek el orvoshoz.
2019. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
96%
A szüleidet inkább nem minősíteném,mert bannolás lenne a vége. Kérj kölcsön pénzt egy olyan embertől, akibe több empátia szorult, mint egy hamutálca.
2019. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

előszőr kérj normálisan pénzt rá

aztán mond hogy nem eszel inkább vagy ledolgozod

vidd dokihoz hitelbe

2019. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kértem pénzt rá, hogy pótoljanak ki, de szerintük felesleges. Azt mondják, hogy túlságosan féltem és nem akkora a baj, mint azt én gondolom. Én foglalkozom vele, takarítom ki a szeméből a gennyet. De nem tudom, hogy mégis mit tehetnék még érte.
2019. nov. 9. 19:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a kozeletekben allatmenhely, allatvedo facebook csoportok esetleg ezekben segitseget kerni, akar tobben is.
2019. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Kérj pénzt a Föld alól is!!! Én inkább nem ennék napokig, de a cicámat vinnem az orvoshoz!!! Amúgy meg vidd el, mondd el az állatorvosnak, meg fogja érteni!
2019. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bórvízzel kell kimosni a szemét! Gyógyszertárban is kapható. Kamilleatól csak rosszabb lesz!
2019. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzed van?

Vidéken lakunk. Rendelési időben vittem a kiskutyát, seb volt a nyakán. A doki megvizsgálta, kitisztította, fújt rà valami kék fertőtlenítő cuccot. Pár nap alatt meggyógyult teljesen. Ez került kb. 4000 ft-ba, mindennel együtt.

Ha bemész a patikába valami recept nélkül kapható cuccért, kb. ennyibe kerül az is.


Az megoldható, hogy előbb kérj zsebpénzt? Nagyszülőtől, rokontól kérj erre "mikulásra"? Esetleg eladsz valamit? Kinőtt farmer, ilyesmi, tehát ne a mobilod vagy a télikabátod, mert anyád megöl.

Vagy kérni pénzt mindkét szülődtől valamire? Mondjuk betétre apudtól? Azt se tudja, mennyibe kerül, csak ad pénzt, hogy ezzel a cikis témával ne őt zaklasd.

2019. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Lépj kapcsolatba állatmentőkkel / menhelyesekkel
2019. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!