Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megértettni...

Hogyan lehet megértettni felnôtt macskával hogy nem jöhet be a házba?

Figyelt kérdés
Ez kinti macska mégis mindig bejönne. Olyan eröszakos nem érti meg. Csak ha elzavarom. De ha megint kimegyek, megint próbálkozik. Pedig tök jó idô van kint. Mi a baja??

#macska #ház #jössz
2019. nov. 21. 17:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

A macskák nem szarnak be, ne magadból indulj ki kérdező.

Kiteszel egy almos tálat és almot és abba fog menni szarni, akkor is, ha előtte sosem használta.

A macskák gyakorlatilag a legtisztabb, legigenyesebb házi állatok, nem fog a csempe közepére szarni, ha van alma.


Aki szerint a macska kinti állat, az mivel magyarázza, hogy a macskaim a nap nagy részében a meleg, puha ágyban döglenek és eszükben sincs kimenni mondjuk az esőbe vagy hóba? Ki se tudnám rakni őket a rossz időben.

2019. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben a macskák szeretik a gazdájukat és ragaszkodnak hozzájuk. A hideg mellett talán a szeretetre való igény is lehet egy ok arra, hogy besurran a kérdező házába...
2019. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Az én kandúrom benti, mégsem szrik be, mert van tálcája alommal. Oda végzi a dolgát. Ki nem tenném semmiért a hidegbe.
2019. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
97%
Tegyél be egy valamilyen ládát, régi dobozt, bármit, abba vegyél egy legolcsóbb macskaalmot, és már nem is "szarik" be az a szerencsétlen macska! De tudod mit? Inkább keress neki egy másik gazdát, ilyen szívtelen embernek mint te, minek állat?
2019. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen idős macskát meg lehet tanítani a szobatisztaságra. Megfelelő helyre kell tenni alom dobozt és megmutatni neki. Beleteszed, a lábával kaparó mozdulatot teszel, érteni fogja mire való. De ha macskaajtót szerelsz fel, szabadon tud ki-be járni. Nem drága és az új fajták szigeteltek is.
2019. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A cicaajtóhoz még egy picit én mondanék (én már 2 választ írtam korábban ide), na , még arra gondolok, hogy ha kifejezetten cicaajtót szerel fel, akkor lehet, hogy még idegen cicák is jönnek hozzá majd vendégségbe:):) (én nem értek hozzá, nincs ilyesmi tapasztalatom, de lehet. :))
2019. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!