Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti Macskából lehet panel cica?

Kinti Macskából lehet panel cica?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kérdésem lenne hozzátok. Van egy körülbelül 5 éves cicám (nem tudom pontosan mennyi idős mivel befogadott cica) aki egész eddigi életét kinti cicaként élte kóborolt vadászott stb nyugodtt külvárosi környezetben. Most eladtuk a lakásunkat és egy másik városba költözöm a 9. emeletre és úgy érzem, hogy ezek után kínzás lenne neki ha bezárnám 60nmre. Aki megvette a lakásunkat régóta ismerem és tudom jó sorsa lenne mellette úgyhogy ezzel nincs aggodalmam de azért mégis fáj a szívem itt hagyni szegényt. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy nektek mi a tapasztalatotok/véleményetek? Megtudná szokni? Vagy akármennyire is rossz az ő érdekében el kell búcsúzzunk egymástól?

2019. dec. 10. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Soha senkinek N adnám oda a macskám.

Megszokják.

2019. dec. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Vidd magaddal. Viszont alaposan fel kell készülni az érkezésere. Az összes ablak és erkély kapjon macskahálót(szúnyogháló nem elég). Kb 100%,hogy ki fog esni, ha ezt nem teszed meg. Ez legyen a legfontosabb.

Illetve nyilván vegyél egy alomtàlcát, töltsd meg és tedd olyan helyre, ami nem egy forgalmas pont, nyugodtan el tud vonulni.

Kapjon játékokat, esetleg rendezze be neki egy sarkot ahol van kaparófa, mászóka, alvó hely stb.


Meg fogja valószínűleg szokni és még szorosabb lesz a kapcsolatotok.

Viszont ivartalanítani mindenképp ki kell, nem tudom ez megvolt e már. Anélkül nem lesz benti, mindenképp kell.

2019. dec. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

szerintem cicafüggő (vérmérséglet)


esetleg próbáljátok ki és ha nem tetszik neki a cicának is jobb ha visszakerül, legfeljebb néha meglátogatjátok :)

2019. dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!