Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazok 2 napra. El fog...

Elutazok 2 napra. El fog felejteni?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos sziámi cicám. Nagyon hozzám nőtt mióta velem van. Puszit is szokott adni minden nap, velem alszik, nyalogatja a hajamat, stb. Imádni való.

Karácsonykor elutaznánk a barátommal 2 napra egy kb 200km-re lévő helyre fürdőzni, kikapcsolódni. Anyám velünk lakik, majd ő vigyáz a cicára amíg távol leszünk.

Anyám már várja, hogy együtt aludhassanak.


Kicsit félek tőle, hogy elfelejt majd a cica, vagy jobban megkedveli majd anyámat.

Lehetséges ez? Hosszú az a 2 nap egy ilyen kicsi cicának, csak felejt..

Sajnos nem tudom vinni őt is, túl hosszú az út. Nem akarom stresszelni.


2019. dec. 16. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire ne nézd már hülyének a macskádat...
2019. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy felejt el.

Megsertodik legfeljebb,bele kakál az ágyadba, meg ilyenek.

Vagy észre se veszi, hogy elmész.

2019. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Te sem felejted el őt, a macska pedig okosabb, mint te.
2019. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezek szerint a macska tényleg okosabb. Nem fog elfelejteni.
2019. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálatok tuti okosabb. :) Nem is tudom, miért hittem, hogy kaphatok itt értelmes választ.


Amúgy azért kérdeztem, mert van egy ismerősöm aki pl 4 napot kórházban volt. 5 éves macskája van, amikor hazament, akkor alig ismerte fel a macska, félt tőle. 2 napig morgott rá.


Na mindegy, majd lesz valahogy.

2019. dec. 16. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni. Az állatok NEM hülyék. Az ismerősödre meg nem ok nélkül morgott a cica, bármit is mondjon.
2019. dec. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Idén kétszer voltam 1-1 hetet kórházban. Utána hetekig le sem tudtam magamról szedni őket, annyira örültek, hogy hazaértem..
2019. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Az a kórházas szerintem az lehet, hogy érezte a betegség szagát, és azért félt. Dehogy felejt el két nap alatt..
2019. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
Nem felejt el! Nekem négy különböző korú macskám van(a legidősebb 12 éves). A legtöbb idő amit nélkülük töltöttem el az három hét volt. Nem felejtettek el! :-)
2019. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!