Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet utólag törzskönyvet...

Lehet utólag törzskönyvet venni/csináltatni?

Figyelt kérdés

Vettünk egy 3 éves Maine Coon-t.

Legalábbis azt mondta aki eladta hogy a cicának ez a fajtája.

Nagyon szép, egészséges és tényleg lehetséges hogy fajtiszta

Az előző gazdája ezt állítja

Ezt meg lehet nézetni valahol? Lehet utólag törzskönyvet venni valahonnan?



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. dec. 31. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
7-es: és ha a szüleinek nincs tk, hogy bizonyítod, hogy tényleg fajtatiszta? a vérvonal a lényeg, hogy nincs benne Mirci meg Marci, hanem csak maine coon cicák. ha meg úgy gondoltad, hogy azért nincs, mert a szülőknek nem kérték ki: nem lehet velük tenyészteni, azaz nem tudsz a kölykeinek tk-t kiállítani. csak törzskönyves cicákat lehet tenyésztésbe vonni, így garantált a fajtatisztaság.
2019. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Igen 11-es, én is erről beszéltem.

2020. jan. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb az a jobb macskának ha van törzskönyve, hanem biztonságosabb olyan macskát venni ami törzskönyves mert szűrve van betegségekre, minőségi táppal etetik és rendszeresen orvoshoz viszik a tenyésztők. Valószínű ezt értetted félre.

A már meglévő macskának az a legjobb ha szeretik és megfelelően tartják (orvoshoz viszik ha szükséges).

2020. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!