Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az itatókút? Miaustore?

Figyelt kérdés

Fészen jött szembe a hirdetés, nem tudom, mennyire kamu. Azt látom, hogy nem magyar, kapcsolatnál spanyol adatok vannak...


[link]


Zoopluson szemeztem már ilyenekkel, de az állandó szűrőcsere miatt az hosszú távon baromi drága. Ez jó befektetésnek tűnik, kérdés, mennyire valós a leírt marketingszöveg.

Mit gondoltok?


2020. jan. 1. 18:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Tegnap megjött. :)

A webáruház botrány, már írni akartam nekik, mert a rendelésemnél még mindig azt írja, feldolgozásra vár... :D

De minden szupi, össze is raktuk, remélem, a macskák is szeretni fogják. Elsőre babavizet vettünk bele, aztán majd meglátjuk.


Ti egyébként kaptatok hozzá bármilyen garanciapapírt? Mi megkértük rá a 10 évet, de sima garanciapapír sincs benne, nemhogy a pluszról.

2021. jún. 8. 10:23
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi semmilyen garanciát nem kaptunk rá.

Jó sokat vártunk mire ideért. Elvileg a tisztító csomag miatt, ami pár kis keféből meg néhány csőből áll.

Nálunk két naponta szét kell szedni tisztítani, mert habzik benne a víz.

Hát, nem tudom. Inkább csak jól néz ki. Ennél sokkal praktikusabb itatokutakat lehet már venni olcsóbban.

2021. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Két év garancia alapból van rá, ha törik vagy a pumpa megy tönkre, plusz egy év visszaküldés (a szokásos 14 nap helyett) ha nem szereti meg a macska. :)

Mi kértük rá a tíz évet a kettő helyett.


Írtam nekik ezzel kapcsolatosan, azt mondták, nem küldik ki papíralapon, a rendszerben megvan náluk minden adat, de felajánlották, hogy kiküldik a számlát, ha szeretném őrizgetni, szóval azt elkértem, hogy legyen nálam is valami a rendelés visszaigazoláson kívül.


Egyelőre sajnos a macskákat nem nyűgözi le, az egyik inkább nem iszik még a sima táljából se (mellé raktuk a régit, hogy kösse össze), mert úristen mi ez, a másik meg nem megy a közelébe. :(

Remélem, megszeretik, különben drága buli volt.

2021. jún. 9. 13:47
 24/28 anonim ***** válasza:
20 vagyok. Ne hagyjátok ott a régit csak az új legyen ott. Azért habzik, mert síma csapvizet raktok bele. Vegyetek a legolcsóbb ásványvizet! A Pennyben vagy a Lidlben ami pont akciós azt veszem, akkor nem habzik. Símán bírja bő hétig-tíz napig. Csak rá kell tölteni.
2021. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na, megszerettek a cicák?
2021. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Igen. :) Mi is ásványvizezünk, bár egy idő után ez is nyálkásodik, ahogy észrevettem, takarításnál muszáj ecetezni.

De mostanra szerencsére iszik belőle mindkettő, és nagyon látványos, hogy mennyivel többet, mint a tálkákból! :)

2021. júl. 29. 13:27
 27/28 anonim ***** válasza:
Szuper! ♡
2021. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
20 vagyok, szuper! 👍 Az a melegtől van. Ha nem lesz ilyen meleg, nem fog nyálkásodni.
2021. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!