Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az itatókút? Miaustore?

Figyelt kérdés

Fészen jött szembe a hirdetés, nem tudom, mennyire kamu. Azt látom, hogy nem magyar, kapcsolatnál spanyol adatok vannak...


[link]


Zoopluson szemeztem már ilyenekkel, de az állandó szűrőcsere miatt az hosszú távon baromi drága. Ez jó befektetésnek tűnik, kérdés, mennyire valós a leírt marketingszöveg.

Mit gondoltok?


2020. jan. 1. 18:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10, De jó, köszönöm, hogy írtál! :) Lehet lassan rászánom magam én is, rájuk férne a plusz vízfogyasztás.


Honnan jött végül? Barcelonából vagy más raktárból?

2021. febr. 21. 20:14
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolországból, az biztos!
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 3 hete rendeltuk meg es meg nem ert ide. E-mailre se nagyon reagálnak. Es persze előre utalás van...

Meg várunk kicsit, aztán megyünk tovább az ügyben.

2021. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok. Nekünk egy hét alatt jött meg. Az igaz, hogy emaillal nem vergődnek, egyszer csak itt van. Nem valamilyen mintásat vagy krém színűt rendeltél? Mert azt írták, hogy az olyanokra többet kell várni. Meg a covid is belekavarhat. A kolléganőm is rendelt egyszínűt, neki is megjött.

Annyi tapasztalatom van még, hogy a csapvíztől nyálkásodott. Kb. Két hete ásványvizet öntök bele, tökéletes! 7-8-9 napot kibír és még akkor sem nyálkás csak szőrös.😻😈

2021. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14, pont erről akartam kiírni a következő kérdésem :DD

(Még nem rendeltem meg, kövi hónapos terv.)

Minden itatóra szokták írni, hogy nem tesz jót neki a csapvíz, mert nyálkásodik meg vízkövesedik, úgyhogy az biztos, hogy kell bele valami speckó.


Fresiben láttam taurinos "cicavizet" de az kicsit nekem amolyan úri bohóságnak tűnik, nem tudom, megéri-e megvenni. Babáknak való ásványvízben gondolkodom még, hogy abban nincs annyi ásványi anyag, mint a sima mentes vízben.

Ti milyen ásványvizet használtok?


13, Vírus idején külföldi rendelésnél nem sok az a három hét. Esetleg írj nekik fészen is, szoktak reagálni a kommentekre, ahogy láttam.

Remélem, a vége jó lesz neked is. :)

2021. márc. 24. 16:10
 16/28 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Először egy csökkentett ásványianyag tartalmút, ajánlották vesebetegeknek. Azért vettem meg, mert akciós volt. Aztán síma szénsavmenteset. Úgy tervezem, hogy mindig mást veszek, nehogy hiánybetegség alakuljon ki.
2021. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nos, tegnap este végül megrendeltük mi is. :) Nagyon kíváncsi leszek. Paypallal fizettem, de egyelőre még azt írja, fizetésre vár, nem frissült az oldalon.
2021. máj. 26. 12:25
 18/28 anonim ***** válasza:
14 vagyok. Azt nem tudom, a fizetést a férjem rendezte. Azóta annyi a tapasztalat, hogy az egyszerű, olcsó ásványvízzel továbbra is jól működik. 8-10 naponta kimosom és 3 liter ásványvízzel feltöltöm ami kb. 100 ft. Néha kicsit után kell tölteni.
2021. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem akkor nálunk is ez lesz. :) Gondolkodtam ilyen vízszűrős kancsóban is, de azzal ott lennék, ahol a part szakad, abban is cserélgetni kell a szűrőt, akkor minek vettem szűrőmentes itatót...

Kicsit szerintem túlspilázom.


Egyelőre még várok, tegnap írtam nekik angolul a supportra, hogy miért látom még mindig azt, hogy fizetésre vár, kiderült, hogy a paypalt elég lassan írja jóvá a rendszer (kell nekem itt óvatoskodni, hogy nem adom meg a kártyaadatokat... :D), de cukik voltak, elkérték a tranzakciós adatokat és leokézták kézzel kb azonnal, szóval így már sínen van a dolog, remélem. :)

Jajj, nagyon kíváncsi leszek, remélem, fogják szeretni.

2021. máj. 30. 00:57
 20/28 anonim ***** válasza:
Majd írj, ha megjön!
2021. máj. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!