Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska elhet csak egy...

Egy macska elhet csak egy szobaban?

Figyelt kérdés

3,5-4x5 meteres a szobam kb. Arra gondoltam, hogy telre behozhatnam a macskam.

O egy ivartalanitott lany macska, akit az uton talaltam es befogadtam. Nem jelentkezett erte senki(hirdetve van folyamatosan), igy nalunk maradt, viszont csak kint lehet.

A szuleim nem engedik a hazba a macskat, de a szobamba szerintem engednek, ha onnan nem johet ki.

A teli idoszakot kibirna szerintetek a szobamban? Kivitelezheto lenne ez? Vagy nagyon kicsi neki a hely?

(Mikor ivartalanitva volt, akkor bent aludt egynapig es azota mindig jonne befele a hazba)


2020. jan. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hamar megunná és ki akarna jönni a szobából. Hallja, hogy mászkálnak, beszélnek, elkezd nyávogni, kaparni, szorongani. Miért nem mehet be? Van kint vacka?? Meleg, bélelt? Mamámnak kinti cicái napközben sokat vannak bent, jeleznek ha kimennének, sosem wc-ztek bent.
2020. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is befogadtam most kettőt és jól megvannak. A bolt előtt fagyoskodtak. Néha ki szoktam vinni a kabátom alatt de tavasszal már ki fogom lassan engedni. Szerintem ők is tudják hogy cudar idő van így nem nagy kedvük van kimenni. Persze a kíváncsiság bennük van de jobban vannak bent. Annyi biztos hogy az almot sűrűbben takarítom mert a kijárós macskáim mindig kint vécéznek. Este viszont ők is bent vannak. Minden szobában egy macsek :-D
2020. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidd be, legyen neki bent alom, másik sarokban étel, víz.

Viszont készülj fel, hogy mindenre felmászik, beleiszik, ha van virág megkezdi. Nem lehet kint kés, olló, étel, törékeny cucc.. de biztos jó lesz!!! :)

Hidegben sokkal jobb lenne neki nálad! Kinti cicaház lehet még megoldás.

2020. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van nekem egy cicám. Amióta befogadtam és felneveltem 2 hetes korától folyton úton voltunk. Sokat költöztünk, van, hogy fél évet egy kis lyukban kellett töltenünk, amíg összeszedtük magunkat. Nagyon türelmes volt velem mindig. Sokszor elgondolkodtam, hogy örökbe kéne adnom, de nem bírnék megválni tőle, és ahogy látom és érzem, Ő sem szeretne elmenni. Nagyon összenőttünk és mindent átvészeltünk közösen, míg végre egy állandó lakhelyünk lett, ahol még egy kis kert is a rendelkezésére áll, természetesen olyan kerítéssel körbevédve, ahova se ki se be nem jut cica vagy nagyobb állat, ahova bármikor kimehet szigetelt cicaajtón át. A kiskertje 50m2, a lakásunk bent 60, így most nagyon boldogan elvagyunk.

Hidd el, szeret Téged a cicád és hálás Neked, így valószínűleg átvészel 3-4 hónapot, mire kelnek a virágok és sütni fog a nap:)

De ha mégsem, akkor ott a póráz-hám megoldás vagy ha eddig kinti volt, akkor ki is engedheted úgy, hogy éjjelre beviszed magad mellé, meg nappal, ha bemenne beengeded, ha kimenne kiengeded.

2020. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kéne próbálni. Alom, etető, itatótál, táp, kaparófa és kellő játék. Ha nagy cicák, lehet kicsit nehezebb lesz bent tartani, de nem lehetetlen.
2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!