Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS Beszédelgett az udvarunkba...

SOS Beszédelgett az udvarunkba egy (valószínűleg) terhes cica! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyám ugatott furcsa vinnyogó hangon, mire kimentem megnézni mi a baj, akkor látom, hogy egy cica ténfereg az udvaron! Behoztam a házba, nagyon hidegnek tűnik és érezni a csontjait, de mellette elég nagy a hasa és a cicijei duzzadtak. Becsomagoltam törölközőbe és betakartam az ágyon, meg adtam neki vizet és a kutyus konzervjéből adtam neki. De nem tudom mit kezdjek vele.

Valaki írna egy "terhesgondozási" alapot cica esetében?


2020. jan. 4. 22:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne áztasd be, normális esetben ha iszik rá vizet, akkor egészben lenyelve is talán könnyebben megemészti. Tegyél ki vmikor majd neki laktózmentes tejet is, hátha szereti. Spárban, CBA-ban stb kapni. Szerintem addig rakd el előle a száraztápot, amíg fel nem hagy az eszelős falással, és az akkor lesz, mikor már elhiszi, hogy mindennap lesz kaja biztosan, és nem dobod ki te is. Illetve csak pár szemet rakjál ki neki, jó? Ha csak párat nyel le, nem dobja ki a taccsot... 3-4-5 szemet egyszerre. Pár óra után, ha benne maradt, lehet még adni neki ugyanilyen keveset. Csak egészben lenyelve ne telítődjön vele a gyomra, mert akkor jön a blöe...
2020. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt nála kedden orvos? Mi újság a cicával?
2020. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező, mizujs veletek? Hogy van a cica?
2020. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Macska nem lehet terhes, csak vemhes
jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!