Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tescoban vettem macskaalmit,...

Tescoban vettem macskaalmit, cleo szilikagéles alom 1549 ft/3.8 liter. Milyen minőségű és kinek milyen tapasztalata van vele?

Figyelt kérdés
Plusz hogy hogy a szagokat mennyire szívja el illetve meddig tart ki.

#Tesco #macska #macskaalom #cica #alom #szilikonos macskaalom #Cleo macskaalom #szilikátos alom #szilikagéles alom
2020. jan. 5. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem látok márka-függő különbséget a szilikonos almok között. Szagelszívó tulajdonságuk nagyon jó, és elég kb. két hetente cserélni. A kakit minden nap kiszedem és az egészet átkavarom a lapáttal, hogy a pisis rész kiszáradjon.

Egyébként az aldissal jársz legjobban, az 8 literes és 2000 ft.

2020. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, így az aldis kb. két hónapra elég.
2020. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.🙂🙂
2020. jan. 5. 18:41
 4/11 anonim ***** válasza:

És most még akciós is!

[link]

2020. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En tescos Bruno-t veszek, mondjuk a csomósodósat szeretem. Ha a kakát kiveszem, )és legtöbbször a pisit is ki lehet venni egy darabban, főleg az első napokban), így hetente egyszer cserélem le az egész almot. 750 Ft 10 kg, és elég sokáig elég.
2020. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ki mit szeret. Én gyűlöltem a csomósodót, gusztustalan volt és untam az állandó "gombóc-vadászatot".

A szilikonos praktikus, csak szörnyen zörög, amikor lelkesen kaparja a macsek.

2020. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, az nem gusztustalan, hogy 1-2-3 hétig benne áll a kettő liter húgy, amit a macska minden almozáskor végig kapar/tapos? Aztán úgy megy az ágyra. A csomósodó, bár poros, piszkosabb, de higiénikusabb, mert a gombócon belül tartja a cuccot, megszárad és a macska sem kaparja szét a már összeáll gombócokat. És egyszerűen ki lehet lapátolni és az alom olyan, mint frissen: tiszta és száraz.
2020. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem áll benne a húgy, mert a szilikagél magába szívja, ez a lényege. Kémiai laborokban is használják abszorbensként.

Egyébként kb. 15 éve macskázom, többféle almot próbáltam, úgyhogy tapasztalatból írtam. A csomósodó volt a legrosszabb.

2020. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak szilikagélest használok. A civilizáció áldása.
2020. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.hát 3 bapja használjuk és egyszerűen imádom.semmi pisiszag.Kakit rögtön kiveszem amikor csak tehetem.Ha hazaérek nincs a kakinak szaga se.Legközelebb a multifitet kipróbálni.De ez a cleo is tök jó.Sztem ez egy jó vásárlás volt🙂🙂
2020. jan. 7. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!