Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hós fiúcica mellé 3 hós...

8 hós fiúcica mellé 3 hós fiúcska?

Figyelt kérdés

A 8 hós ivartalan.

Nem lenne gond közöttük?

Vagy inkább kislány cica lenne jobb melléje?


2020. jan. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Azt hogy 8 hós fiúcicát szereztél megértem. Hogy honnét szerzel hozzá 3 hós fiúcskát azt nem értem.
2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neem.

Van egy 8 hónapos fiú cicám. Kicsiként került hozzám, találtam. Eddig jobban elvolt, de mostanában hiányolja a cicatársaságot. Szeretnék mellé egy kiscicát. Lenne egy 3 hónapos fiú kiscica, de nem tudom, hogy jó ötlet-e fiú mellé fiú.

2020. jan. 5. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet megjósolni, nem igazán ilyen dolgoktól függ, hogy ivaros-e, meg kandúr-e. Bár nyilván két ivaros kandúr sikeres együttélésére van talán a legkevesebb esély...


Leginkább a psichéjüktől függ, hogy mennyire passzolnak össze. Egy vadul játszadozó és egy félénk nem passzol túl jól. Egy domináns és egy visszahúzódó sem. Két domináns sem. Két szelíd, barátkozó jobban elvan. Érted.


Sokszor viszont a gazdák észre sem veszik, hogy az egyik macska csak szenved a másik jelenlététől, mert nem harcolnak, csak éppen az egyik állandó stresszben él és próbálja mindig elkerülni a másikat.

2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, akkor ez lutri.

Köszi.

És fiú-lány párosnál is ez a helyzet akkor?

2020. jan. 5. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú lánynál is lutri, de amugy a kandúr-kandúr párositás jobb, (ha mindkettő ivartalanitva van/lesz) mert nincs az, hogy az egyik tul durván játszik.
2020. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged megismerni a konkrét macskákat és van tapasztalatod, ráérzel, hogy melyiknek milyen a természete, akkor azért annyira nem lutri, bár tény, hogy igazából élesben derül ki csak. Felnőtt macskáknál nyilván könnyebb, de ha van érzéked hozzá, akkor azért a kölykökön is látszk valamennyire.
2020. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!