Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esèje a macskàmnak hogy...

Van esèje a macskàmnak hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9 körül haza èrtünk az ivartalanítàsról(làny cica) vagy este 1ig alud ,kb 3-4 óra hosszàt,aztàn mivel apukàm vigyàzott rà ès kinti benti macska ,kiengedte mert màr èlink volt ès nem volt maradàsa(nem szèlnekeresztettük csak màr nagyon ki akart menni)ès azóta nem jött vissza,mèg nincs egy napja,apukàm mondta,mikor kiengedte látta felment a padlàsra ,ott szaladgált,de feszívódott?Vidèken vagyunk lehet hogy megfogta valami?De màr ügyes volt,nem volt instabil a jàràsa,azelőtt egy picit öklendezet de azèrt mert az ivartalanítàs napjà reggel mèg evett egy picit,ès mondta a doki hogy ez normáli(gondoljuk,hogy megijed)van esèly mèghogy hazajö,vagy lehet van valami baja?

2020. jan. 14. 21:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

A Papa engedte ki, valószínűleg nem ért igazán a macskákhoz. Persze, hogy műtét után benn kell tartani, ezt gondolom a kérdező is tudja. Én addig őrködtem mellette a lakásban, amíg teljesen ki nem tisztult. Ez jó pár óra volt, de amint felébredt, máris próbált felkelni, de folyton felborult.:) Kúsztam utána, amerre dülöngélt:)

Reméljük, nem lesz baja és előkerül.

2020. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
nyugi mi se dülöngèlve engedtük ki ő is vagy 4 óràt volt bent ès màr stabilan futkosott mikor kiengedtük
2020. jan. 14. 22:14
 13/32 A kérdező kommentje:
2020. jan. 14. 22:18
 14/32 A kérdező kommentje:
ha valki làtnà
2020. jan. 14. 22:18
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

4 óra? 24 óràt oda kell rá figyelni altatás után minimum. Nálunk az első ébredés (majd visszaalvás) után, amikor csodálkoztam, hogy jé hamar jól van, kétszer esett pofára a macska random (fordítok: ha magasan lett volna akkor, például mint nálatok a padlás, akkor fejjel előre esett volna le, összetörve magát), és többször hányt még az ivástól is, pedig enni nem kapott.

Műtött nősténymacskát pedig a varratszedésig NEM ENGEDÜNK KI. Akkor sem, ha hisztizik.

Ha szétnyílnak a varratai és a beleit maga után húzva hazavánszorog (ha ugyan nem valamelyik àrokig jut) akkor is ez lesz a kifogás, hogy de Micike ki akart menni?

Agyam eldobom, komolyan!

2020. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok faterodnak is hogy felnőtt létére ennyi esze van hogy friss sebbel kiengedi szegényt.
2020. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
De nem fogod fel a hülye fejeddel, hogy marhára nem kellett volna kiengednetek?
2020. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
elég kevés esélye van szegény állatnak. ha nyalogatja, piszkálja a sebét, az csúnyán elfertőződhet, néhány állat még a varratokat is kiszedi, úgy hogy ami bent van szerv, az nem marad ott... nem részletezném. sosem értettem a kijárós macskákat, de a műtét utáni kijárás az next level.
2020. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem.

Egy frissen ivartalanított macskát a varratszedésig bent kell tartani.

Egyrészt az altató hatása alatt lehet, másrészt elfertőződhet a sebe, szétnyílhat, ő maga szétszedheti.

Akárhogy nyavogott, bent kellett volna tartani.

Kandúrt is hosszabb ideig kellett volna, pedig neki nincs varrat.

Annyit tudtok tenni, hogy kimentek, hívogatjátok és ha megjön, bent tartjátok.


Egyébként rettenetes a helyesírásod, kifolyt a szemem, mire elolvastam.

2020. jan. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen állattartók vagytok. Szegény macska.....
2020. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!