Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fereghajtasnal hova urul a fereg?

Fereghajtasnal hova urul a fereg?

Figyelt kérdés

Ez most bugyutan hangzik, de tenyleg nem tudom.

Ha fereghajtot kap a macska, a szekletevel urul csak, vagy "szetszorja" a lakasban?

Amikor nem vagyunk itthon, feljon az agyunkba is, ez veszelyes lehet rank nezve?

Ha az almot nem tudom kicserelni rogton, csak munka utan, tehat X oraig all benne a szeklet, az problema?

Meg nem kapott gyogyszert, 1 honapja van nalunk, tehat idoszeru, de ez aggaszt.


2020. jan. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szekletben/szeklettel együtt távozik a féreg és a féreg pete is
2020. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ha akkor urit, mikor nem vagyok itthon, hogy csereljem, abbol lehet problema?
2020. jan. 26. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiszarja. Nekünk a kutyának volt egyszer, a székletben voltak, kapott gyógyszert, gondolom az megöli őket, és a széklettel távozik.
2020. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Kikakilja a döglött férgeket. Ne aggódj, azok el vannak pusztulva, ha épp nem vagytok otthon akkor is megvárnak, nem másznak már el. :D
2020. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!