Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtó tablettát mibe...

Féreghajtó tablettát mibe lehet belekeverni, hogy meg is egyék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg a torkukon kéne lenyomni, de ezt nem igazán szeretném. Múltkor kocka sajtba kevertem összetörve, nem ették meg, a szájukba kellett tömnöm. Májasba esetleg? Nem akarom elpazarolni a tablettát, ha mégse válna be. Ki mibe teszi a tablettát?
2020. jan. 28. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a rendes kajájukba szoktam szerencsére nekem sose volt vele gondom.
2020. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kolbászkarikát bevágtam és a résbe nyomtam bele. Hamarább benyelte, mint hogy beírom hogy bikkmakk.
2020. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én legutóbb olyan féreghajtót kaptam az állatpatikában, ami kifejezetten ízlett nekik, arra kellett inkább vigyáznom, hogy mindkettőnek jusson belőle :) De amikor gyógyszert kellett a cicának beadnom, azt szaftos, puha jutalomfalat közepébe nyomtam bele. Figyelni kellett azért, hogy lenyeli-e, mert hajlamos volt kiköpködni, miután a jutifalit leette róla :) És váltogattam is, mert különben a harmadiknál már tudta, hogy itt valami turpisság van.
2020. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Akkor lehet egészben is adni? Nem mertem eddig, mert túl nagyok a tabletták, meg gondolom az ízük sem valami kellemes.
2020. jan. 28. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
És szőroldó pasztába nyomtam bele, észre se vették:P
2020. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 válaszoló: megírnád hogy melyik az a féreghajtó?ű

Kérdező: én még nem próbáltam, még előtte vagyok, nem sokára nekem is be kell adnom neki, az elsőt állatorvos adta be a szájába. Egy cicás csoportba, amibe benne vagyok,ezeket írták: krémsajtba negyedekbe belenyomva, májkrémbe, tonhalba, konzerv húsba, jutalom falatkába. És kivárják hogy a cica éhes legyen, így megeszi a tablettát is. :D Sok sikert!

2020. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém semmiben nem eszi meg, érzi a szagát. Torkon lenyomós módszert kell alkalmaznom.

Ha ügyes vagy, egy pillanat az egész.

2020. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én macskámat nem lehet átverni, mindegy mibe teszem bele, érzi a szagát.

Korábban elvittük dokihoz és beadta neki, de már megtanultam én is hogyan kell csinálni.

2020. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!