Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macska is nyüszög meg...

Más macska is nyüszög meg kurjong?

Figyelt kérdés
Minek csinálja ?
2020. jan. 30. 09:40
 1/7 anonim válasza:

Elnézést, de vissza kell kérdeznem. Ez alatt azt érted, hogy már-már majdnem beszél és olyan mintha megakarna szólalni? Vagy csak szimplán a hangos 'vernyogásra' célzol, amit indokolatlanul csinálnak a hajnal közepén?


K-mester

2020. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem nyávogás. Azt is szokott de ez nem az. Mintha beszélni akarna.
2020. jan. 30. 09:57
 3/7 anonim válasza:

Igen, ezt kérdeztem.

A barátnőm macskája is szokta ezt csinálni.

Legtöbbször akkor amikor éhes, vagy hajnalban amikor unatkozik. Illetve amikor lát egy legyet és nem tudja elkapni, mert nagyon fent van valahol.

Ja és még akkor is amikor fel akar valahova ugrani, de úgy látja, hogy nem tud.

Szólj rá, hogy hagyja abba sajnos mást nem tudsz vele csinálni. Az igazi okát én sem tudom, nagyon idegesítő dolog. De remélem valamennyit ezzel is segítettem.


Maradok tisztelettel. K-mester.

2020. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott fura hangokat kiadni, mikor unatkozik. Legtöbbszor olyan csalódott mmmmmhh hangot, mintha azt mondaná " Faxom kivan veletek/ De unom már az egészet"
2020. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ilyen hangja van, mikor labdázik, mintha beszélne a labdának. Vagy mikor megèrintjük pl a farkát :D
2020. jan. 30. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is:)))

Az én kismacsekom is beszélget:) Én úgy mondom prüntyög:)) És szoktam neki válaszolni:)

Ha épp valamit nagyon les és hátulról megérintem, akkoris megszólal, meg hátranéz egyből:)

Vagy amikor fel akar menni oda, ahova nem szabad és időben észrevesszük és szólunk neki, hogy nem szabad, akkor meg ilyen panaszkodó hangon, hogy deee miiiééééért?? :))

De van, hogy simán csak szólítom a nevén és rámnézve prüntyög egyet:))

Én imádom, mindig különböző hangsúlyban, mindenfélét mond:)))

Kérdezd meg tőle, hogy mi a baj, nekem van, hogy megmutatja, hogy beesett valahova a játéka és nem éri el:))

2020. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is szokta, úgy hívom hogy "burrog". :) leginkább akkor, ha labdázni szeretne, vagy nem bírja kipiszkálni a labdát a konvektor alól. :)
2020. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!