Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a macska...

Mit csináljak, ha a macska állandóan követ?

Figyelt kérdés
Anyámék hoztak egy kismacskát. Nem vagyok oda az állatokért, de az ő lakásuk, azt csinálnak amit akarnak... Mivel én még tanulok, én vagyok otthon a legtöbbet (anyu és apu reggel elmegy dolgozni és 4 és 6 után érnek haza, húgom még iskolás, én meg heti három napot megyek csak egyetemre) és a macska állandóan velem van. Kinti macska is, de ha kiengedem 10 perc múlva be akar jönni. Ha wc-re mennék jön utánam és kaparja az ajtót, ha bemegyek a szobámba nyávog kint és az ajtó alatt benyúlkál, amíg be nem engedem. Ha leülök, fölugrik az ölembe. Este, mikor mindenki itthon van és bárkihez mehetne, akkor is az én lábammal játszik és hozzám ugrik föl. Mindenki más akarta ezt a macskát rajtam kívül, és mégis nem hozzájuk megy, pedig én nem is foglalkoztam vele, csak kaját adtam neki, mikor nem volt itthon senki. De mindenki más meg símogatta, puszilgatta, agyon szeretgette, és mégis lesz_rja őket. Mit tehetnék, hogy békén hagyjon? Menjen a többiekhez, ők akarták annyira...
2020. febr. 9. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar téged, hogy a macska téged szeret? A macska ha ragaszkodik, szeret valakit azt szokta követni.

Simogasd meg időnként, hagyd, hogy a közeledben legyen. Nem fog bántani, csak annyi kell neki, hogy közelében legyél, és addig is alszik, pihen.

2020. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki. Ismerd meg te is egy kicsit, hátha megkedveled. A macskák jófejek, meglátod.
2020. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ölelgesd, babusgasd, szeresgesd meg helyettem is.
2020. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztott vagy. Örülj neki.

És enhelyettem is simizd meg a macsekot.

Puszi neki

2020. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Ugass! 😀

A viccet félretéve, nagyon cuki lehet, örülj neki hogy szeret téged. Az állatok megérzik ám, hogy ki a jó ember 😉

2020. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy macska rád cuppan, az azt jelenti, hogy van benned valami különleges, és azt látja.
2020. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, hogy te is megszeresd. Sokat foglalkozz vele és babusgasd helyettem is. Mia neme, milyen színű és, hogy hívják? Én nagyon örülnék neki, ha ilyen macskám lenne!
2020. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem örülök neki, mert nem én akartam a macskát. minek szeressem meg, hogy majd egyszer agyoncsapja egy autó, mint a régi macskánkat, Micit? 7 éves voltam és egy hétig sírtam utána. megfogadtam, nekem többet nem kell állat! nem akarom hogy megszeressen, azt akarom hogy békén hagyjon!
2020. febr. 9. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha, érzelemszegény vagy, nem tudsz szeretni - szegény állat.
2020. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A macska beléd lát (mind ilyen), látja a fájdalmadat, és ki akar belőle gyógyítani a kedvességével. Nem tudja szerencsétlen, hogy te mazochista vagy, és nem akarsz rendbe jönni.
2020. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!