Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha a macska...

Mit csináljak, ha a macska állandóan követ?

Figyelt kérdés
Anyámék hoztak egy kismacskát. Nem vagyok oda az állatokért, de az ő lakásuk, azt csinálnak amit akarnak... Mivel én még tanulok, én vagyok otthon a legtöbbet (anyu és apu reggel elmegy dolgozni és 4 és 6 után érnek haza, húgom még iskolás, én meg heti három napot megyek csak egyetemre) és a macska állandóan velem van. Kinti macska is, de ha kiengedem 10 perc múlva be akar jönni. Ha wc-re mennék jön utánam és kaparja az ajtót, ha bemegyek a szobámba nyávog kint és az ajtó alatt benyúlkál, amíg be nem engedem. Ha leülök, fölugrik az ölembe. Este, mikor mindenki itthon van és bárkihez mehetne, akkor is az én lábammal játszik és hozzám ugrik föl. Mindenki más akarta ezt a macskát rajtam kívül, és mégis nem hozzájuk megy, pedig én nem is foglalkoztam vele, csak kaját adtam neki, mikor nem volt itthon senki. De mindenki más meg símogatta, puszilgatta, agyon szeretgette, és mégis lesz_rja őket. Mit tehetnék, hogy békén hagyjon? Menjen a többiekhez, ők akarták annyira...
2020. febr. 9. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy ember vagy jóindulatú, vagy rosszindulatú. Az előző macskánál meg jóindulatú voltál. Most elindulsz a másik úton. Egy-másfél év, és így haladva igazi, durva sggfej lesz belőled.
2020. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
most ideengedtem az ölembe, itt alszik. most hogy így nézem, olyan aranyos. az se zavarja ha közbe nyomom a gamet. a húgom meg hisztizik hogy neki nem marad meg 2 percnél tovább az ölében.. pedig ő jobban örülne neki.
2020. febr. 9. 20:22
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Te aranyosnak látod őt.

Ő meg egy félistennek lát téged.

Vonzod, mint mackót a méz.

2020. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!