Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cica ivartalanítás után...

Lány cica ivartalanítás után rosszul van?

Figyelt kérdés
Tegnap ivartalanították 8 hónapos lány cicámat. Tegnap este kicsit szaladgált, evett, ivott., de ma egész nap alszik, nem hajlandó se enni, se inni. Hideg a füle, tappancsai ha betakarom kicsit felmelegszik, felek hogy kihűl, kiszárad. Ha leakar jönni az ágyról, leveszem de amint közelítek a lábához, vagy megfogom óvatosan morog, fúj:( mikor lesz kicsit jobban? Tudom, még csak tegnap volt műtve, de tök ideges vagyok, hogy mikor lesz jobban:( köszi!

2020. febr. 15. 14:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Eszik iszik rendesen néha járkálgat is tegnap hányt csak... (tesóm van vele most írt)
2020. febr. 17. 10:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem első négy nap bujkált és nem evett, ivott. Megviselte, én nem piszkáltam. Aztán szép lassan visszaállt. Ne maceráld, frissen van műtve, sztem az a legjobb neki ha nyugodtan van. Nyugi, nekem is csak 4 nap után javult, én is aggódtam, már úgy voltam viszem vissza dokihoz, de nem lett baj.
2020. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!