Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tűnhetett el a macskám?...

Hogy tűnhetett el a macskám? Hol lehet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy a párom ki engedte mikor nem voltam itthon mert én dolgoztam ő volt itthon egesznap. Szerintetek meg mondaná ha ő engedte volna ki? Tudom hogy utalja őket de én imádom a cicakat😣

Reggel meg etettem mielőtt elmentem dolgozni.. Mikor haza jöttem már nem volt itthon 😢


2020. márc. 6. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem ölné meg.
2020. márc. 6. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintetek meg mondaná ha ő engedte volna ki?"

Tekintsünk el egy kicsit a macskától. A te párod, te vagy vele együtt. Nekünk kéne tudni, hogy a párod kiengedte-e, mit csinált vele, képes lenne-e eltávolítani, elmondaná-e neked...??? Milyen kapcsolat ez? Minek vagytok együtt? A macska után meg majd téged dob ki...

2020. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Lehet tényleg véletlen , ha szeret a párod akkor csak nem csinál ilyet.

De ha mégis akkor lehet rafkósan csinálta. Mind ismerjük azt a jelenetet amikor kocsival 10-20km-rel odébb teszik ki a kutyát.

2020. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Ki más engedhette volna ki? Gondolom gyerek nincs, vagy épp egy óvodában, bölcsődében, iskolában volt, idegenek meg csak úgy nem engednek ki macskákat egy zárt házból. Kizárásos alapon egy ember maradt, akit igencsak kérdőre kellene vonni.


Amit tehetsz: Facebook -> Ments meg! csoport, kerületi állatbarát csoport felkeresése, plakátolás a környéken, állatorvosi rendelőkben, és mehetsz bejárni a kerületet.


Még valami. Arról nem írtál semmit, hogy ivartalanítás és chip terén mi a helyzet. Ugyanis ha ezek nincsenek, akkor inkább nem írom le amit gondolok.

2020. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!