Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vesebeteg macskának eledelt...

Vesebeteg macskának eledelt honnan rendeljek?

Figyelt kérdés
Tudok ajánlani olyan állateledeles boltot, ahol az idős, vesebeteg macskámnak tudok rendelni nedves és száraz tápot és nem horror áron adják?
2020. márc. 24. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Freshnaps...vagy hogy írják.
2020. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a zooplus jellemzően a legolcsóbb a boltok közül ugyanabból a termékből, de persze ezek a speckó tápok mindenhol horror áron vannak.
2020. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos olcsó, de normális táp veseelégtelen macskának nincs...


Ha csak egy macskáról van szó és ezeket adod neki, akkor havi olyan 7500 forontból jöhet ki az étkeztetése...


Nedves: [link]


Száraz: [link]

2020. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 24. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Zooplusról szoktam. Elvileg erre a problémára való minden, amire Renal vagy Niere van írva, de érdemes utánaolvasni kicsit, vagy állatorvos tanácsát kikérni, mielőtt megrendelsz valamit, mert elég egyenlőtlen minőségűek.
2020. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oszinten mondva, ha egy cica sajnos vesebeteg lesz, akkor a vesekimelo kaja mar nem old meg semmit. Persze a gazdinak megnyugtato, hogy megtesz mindent a kedvencceert, de …


Lenyeg a lenyeg: olyan állatorvosnál van ilyenekbol nagyobb keszlet, ahol arulnak is dolgokat … egyebekben a zoopluszon is vannak ilyen kajak.


Beszelj oszinten az orvossal, hogy mennyi az eselye a cicának es ha nem sok jóval kecsegtetnek, inkabb adj minden finomsagot a kedvencednek, mindent amit imadott idaig.

2020. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, szerencsére ez nem mindig van így! Családunk öreg cicájánál 12 éves korában volt egy nagy vesekrízis, amikor gyakorlatilag elsirattuk, mire odaértünk vele az állatorvoshoz. Nem is nagyon hittük, amikor a doki azt mondta, hogy kellő diétával még évekkel meghosszabbítható az élete, de hála istennek, így lett. Még majdnem 10 évig volt velünk, amivel igencsak korelnök lett a környéken :)
2020. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! A Hillsnek nagyon jó gyógytápjai vannak! Mi hasmenos cicanal probalkoztunk tobbfélevel is, tobbek kozott a Royal Canin gastro tappal is, de vegul a Hills oldotta meg a problemat. A Hillsbol ha jol tudom a k/d a veseproblemakra valo tap. Zoopluson nezd meg, ott van a legjobb aron. :)
2020. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!