Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szeretem a macskakat mit...

Nem szeretem a macskakat mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyámnak van macskája, de annyira elegem van mar belole.

Kaparja az ajtot. Eroszakos es rettentoen idegesit hogy kaparja az ajtot.

Nem tudom mit tehetnek.

Probaltam vízzel spriccelni, el siccelni, megijeszteni, arebb rakni. Vagy finoman labbal arrebb tessekelni. De nem megy semmi. Bantani nem fogom nyilvan. Mielott nekem lenne tamadva, nem, nem szeretem a macskakat.


2020. ápr. 5. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Mivel csak veled viselkedik így, anyáddal pedig nem, ezért mondjuk kicsit változtathatnál a stílusodon. Egyszer azt mondtad bántani nem fogod nyilván, utána már rácsapsz.

Ne spriccolgasd vízzel, ne csapj rá, mert nem te vagy a gazdája. Ezeket egy macska nem fogja felvenni egy olyan embertől, aki szereti és akit szeret.

Rajtad viszont érzi a macska, hogy utálod, és még "bántod" is. Igen, bántod, mert ezt ő tőled nem fogja eltűrni. Anyád helyében én pofán csapnálak.


Esetleg megpróbálhatnád hosszabb ideig figyelmen kívül hagyni, majd abbahagyja, ha pedig nem, akkor ráb****tál. Így jár az, aki utálja a macskákat😅

2020. ápr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kaparja az ajtót mert be akar menni a szobába... feltételezem a saját szobádról van szó, szóval így adok tanácsot.

Sima citrommal kendd be az ajtófélfád, a ház többi szobáját meg tedd érdekesebbé a macska számára. Ha az ajtófélfád fából van akkor fúrj rá egy SIMA FELÜLETŰ aluminium laposrúdat (a macska teljes hosszánál 5 cm-el hosszabbat), süllyesztett csavarokkal, ha az ajtót kaparja akkor vágass egy méretben passzoló alulapot és azt fúrd fel (szinén süllyesztett csavarral).

Ne tartsátok zárva a ház összes ajtaját mert akkor nagyon szűkös lesz az élettere.

Ha nem akarod megismerni és megkedvelni a macskákat akkor az előítéleteid vagy a személyiséged miatt nem is fogod. Ne nyúlj a macskához és ne szólj hozzá, akkor közömbös viszonyotok lesz. Az állat bántalmazása nemcsak etikátlan, hanem veszélyes is, remélem békénhagyod.

Aztán el tudsz költözni mikor nagykorú leszel és nem kell anyád állatait elviselned ha nem akarod.

2020. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!