Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mikor fog előjönni...

Szerintetek mikor fog előjönni? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap kb 13óra tájékán kint ültem a teraszunkon kávéztam,ott volt a macskám. Rá egy 10percre kiment de csak a hazunk ele mashova nem szokott menni van egy kis árok ott szokott “vadászgatni”. Majd lattam 3kobor kutya szaladt nem tudom honnan jottek kergették aztán az egyik megfogta kirohantam rájuk orditottam és elfutottak. A cicam beesett az arokba de mikor kiértem gyorsan beszaladt nem láttam rajta komolyabb serulest hiszen szaladni is tudott illetve nem volt véres sehol nyilván lesokkolt gondolom víz az arokban+harom kutya.. Utana bejott az udvarra felmászott van hátul egy kis epuletunk oda ment föl (padlásra) es azota nem láttam.. Már nagyon aggódom.. Szerintetek?😔 Hiába nézem nagyon kicsi a rés és nem látok sok mindent

2020. ápr. 9. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek és normalis valaszokkal..Nagyon fontos nekem.. Eddig még nem érte semmi ilyesmi..
2020. ápr. 9. 12:30
 2/4 anonim válasza:
Próbálj meg a kis résből egy nagyobbat csinálni h megtudd ott van e még. Ha igen és még él de van rajta sérülés akkor próbáld meg lekezelni, ha nagyobb akkor vidd el állatorvoshoz.
2020. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta hogy sokkot kaphatott és az ijedtség miatt elbújt.. Nem láttunk rajta semmilyen komoly sérülést. De ma már mindenképp megpróbálom kideríteni hogy mi van vele ha még ott van odafönt😢
2020. ápr. 9. 13:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Előkerült épségben❤️❤️❤️
2020. ápr. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!