Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Észrevettétek, ha rendesen...

Észrevettétek, ha rendesen akarjátok etetni cicátokat milyen súlyos pénzeket kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Fresnapf-ban és körül néztem a cicakaják között. Hát vannak súlyos árak. Nekem yorkim van, 1150.- ért veszem kilóját a royal mini-nek, és 990.- az acana small breed. De a cica kaják kilója 2000 és felette. A kimérős boltban is 1600-tól kezdődik.

Miért van ez?


2010. júl. 28. 06:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

szeretem a macskáimat, de van másra is költenivalóm... lehet hogy neked nincs családod, és ezt nem érted, de még ígyis hogy szerinted "nem szeretem a macskáimat" megadok neki mindent amit tudok, és még ígyis jobb kajcikat veszek neki mint sok más ember. amúgymeg a macskákat is bántják,a legkisebb macskámat a lányom találta egy parkba egy dobozba zárva 3 hetesen...

szeretem a macskáimat, és tisztelem is, bár lehet hogy neked nem ez jön le a dologból de akkor ne szólj le másokat!!! gondolkozz mielőtt írsz!!!

2010. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak cicáim voltak, most egy 2 éves kandúrom van. hát mitnemondjak... alig van itthon, tényleg csak kajálni jön haza reggel-este. mikor kicsi volt, akkor kitekat konzervet és whiskas szárazat kapott, most egy olcsóbb nevenincs konzervet vesz neki anyum, ezt is szereti, nem finnyás, de lehet visszaállunk a kitekatra, tudom, hogy nem a legjobb márka, de ennél drágábbat nem akarok venni. szóval visszaállunk a kitekatra, mert úgy vettem észre, hogy csúnyább a szőre mióta az olcsóbbat eszi. ezek mellett persze kap mindenféle konyhai maradékot, persze inkább husikat, de pl a főzelékeket is szereti :) szerintem fontos, hogy a tápok mellé kapjon igazi husit, lehetőleg nyerset és csontot is.

mivel a tápok átlagban 4% "husit" tartalmaznak, pedig a macsesz húsevő állat.

2010. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Erdekes, en is ezt szamolgattam mostanaban (tapok hustartalma) es rajottem, olcsobban jovok ki, ha en keverek nekik valami etelt - meg ha csirkenyesedekbol is, az legalabb 100% hus, es olcsobb egy csomo tapnal. + egy kis vitamin, esatobbi. :)
2010. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Royal Canin Sterilised tápjából a két macskám kb. 2-2,5 kg-ot eszik meg egy hónapban. Konzervet, alutasakosat nem kapnak. Kb. 4000 forintba kerülnek így havonta. Ha olcsó tápot, konzervet meg azt az alutasakos vacakot adnám nekik, akkor is benne lennének kb. ennyiben, mert a szar kajából jóval több kellene.
2010. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!