Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha anyukam el...

Andikacska23 kérdése:

Mit tegyek ha anyukam el akarja adni az en kis cuki cicam es en nem akarom? Minden este sirok hogy el adja (harom cicam van es mindet el akarja adni) en mondtam neki hogy ne adja el mert egesz eletembe haragudni fogok ra! 😡

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne haragudj,de nem normális az anyád.ha magadhoz veszel egy állatot,felelòs vagy érte élete végéig.miért akarja eladni őket?(egyébként ingyen se kell macska senkinek)drága a tartásuk?ő gondozza őket?vagy mi az indok hogy eladja?
2020. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haaatt...azert akarja el adni mert nagyon sok van. Van harom amit az en macskam ellet es van 4 a padlason amit 1x lattam de abbol is csak 2-ot. Amelyik a padlason van az az ove es ami itt van lent az az enyem (most ugy beszelek rolluk mintha nm tudom mi lenne) 2 oda adok de az egyiket azt biztos nm mert nagyon hasolit az annyara. Es ha fel dobja a talpat a cirmosom 😭 akkor ott lesz a masik aki hasolit ra😊
2020. máj. 8. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
🤧🙄🎓
2020. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!