Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak úgy tűnik, hogy...

A cicámnak úgy tűnik, hogy aranyere van. Ezt tegnap vettem észre, de ma már sehol nem találtuk a cicámat. Hol keressem? Ugye haza fog jönni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon aggódom...Gondolom, hogy ha egy állatnak kínja van, elbújik valahova. Na de az éhség ugye haza fogja hajtani? Nagyon félek, hogy elhagyja magát....szerintetek hol keressem? Távolabbi bozótosokban, szántóföldön, vagy a szomszédoknál, hátha csak bebújt valaki más kertjébe? Egy éve a mienk, és eddig minden áldott nap hazajött...
2010. júl. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

hát van egy olyan rossz dolog hogy a cicák elmennek néha másova elpusztulni, hogy a gazdái tudta nélkül, békébn haljon, meg hogy kevesebb fájdlmat okozozon nektek:(


Nekem 5 cicából 4 elment meghalni innen 200 Méterre 1 fához. az 5.ik nem jutott el odáig :(


remélem a Te cicád nem azért ment el:(

2010. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha csak tegnap jött ki az aranyere, abba nem halhat bele, ugye?????? Úristen, miért nem vittem el azonnal orvoshoz???????????
2010. júl. 29. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy az aranyere? Úgy értem, volt már ilyen baja, vagy láttál rajta valamit? Nem lehet, hogy a bűzmirigyével van valami? Remélem, csak elkóricált és hazamegy hozzád. Írd majd meg, ha hazament!
2010. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem aranyere van, talán férges és hasmenéses, attól szokott kidudorodni a fenekük.
2010. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az aranyér emberi betegség és a sok irodai, ülő munkától jön elő, macskáknak nincs ilyen. más baja lehetett.
2010. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!