Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon sürgős!!! Ezek az...

Nagyon sürgős!!! Ezek az ellés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

1. nem hagyom szegény macskámat elleni folyamatosan, kidobott cica volt az utcáról fogadtuk be


Szóval találtunk egy cicát, én azt hittem 3 hónapos, állatorvos szerint 5-6. Kezdett dagadni a pocija eleinte azt hittem hogy csak azért hogy kap rendesen enni, mert 3 hete olxan volt mint aki bármelyik pillanatban éhen hal.


Egyre inkább aggasztott, hogy nehogy vemhes legyen így bejelentettem az állatorvoshoz ivartalanításra de ma megéreztem hogy "valakik" rugdosnak a hasában (nincs nagy hasa olyan mintha csak nagyon beevett volna), a cicije megduzzadt, bolyong a házban, mindenhov bebújik. A puncija felett körbe meg van duzzadva.

Ivartalanításra kövi hét csütörtökön megy egy hét múlva. Lehetséges hogy megellik addig? Nem vagyok állatkínzó, én nem venném el a kölykeit de felnevelni nem tudjuk őket mert így is ő az ötödik cicánk.


Összegzés képpen eddig nem tudtam hogy vemhes...


Mi az a péra? az ami neki megduzzadt? közel az ellés?



2020. máj. 28. 19:47
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

40 ezer 1 macska ivartalanítása? Nekem 15 ezerért csinálták nőstény macskánál...

Durván sok az a 40 ezer, nincs másik rendelő a közeletekben ahol olcsóbb?

Érdemes többet is megkérdezni mennyiért csinálja, mert rendelőnként változik az ár.

2020. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
szerintem 4 cica volt 40 000, azaz fejenként 10.
2020. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Igen, ez ilyen.

Nem lehet nekik ellenállni.

Nálam egyszer fialt macska először, ugyanígy befogadottka volt, 6 babája lett.

Utána műtét.


Remélem meggyógyul a mamacica.

És minden rendbe lesz.

2020. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
2 cicát dobtak ki, mind a kettőt befogadtuk, az lett volna 40.000 az ivartalanítás, emellett már 14 ezer elment arra, hogy meggyógyuljanak
2020. máj. 30. 17:36
 25/50 anonim ***** válasza:
Nagyon jó emberek vagytok.
2020. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. Ma 5kor feküdtem le. A rugdostak a cicók, a fülemet a hasára raktam és így moraljott a víz bent. Néha olyan mintha néha a picik szívverését is lehetne érezni egy-egy kitüremkesésnél. A cicije elkülönült, össze lehet "csípni" úgy meg van duzzadva a bőr körülötte. Voltak rángások is, volt hogy aludt és felugrott, látható volt, hogy így áthullámzott a hasa. Étvágytalan volt. Azt hittem ma este megellik, nem történt semmi, de talán ma :)
2020. máj. 31. 10:52
 27/50 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? :) Kint vannak már a picik?
2020. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodók .

Remélem ír a kérdező.


Bár én a szülés előtt, 1 hónappal már azt hittem mndenoras a c8cam.

2020. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Nincs még. Viszont már nem sokat járkál. Feláll, pár lépés, leül, majd lefekszik. Ennyi. Előbb olyan fejet vágott szegény, sugárzott fájdalom róla, fülei meg így oldalra lefelé álltak, mint abban a szomorú cicás memeben
2020. máj. 31. 22:19
 30/50 A kérdező kommentje:
Nem fekszik már el, hanem ülve alszik... Nagyon mozognak benne a picik
2020. máj. 31. 23:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!