Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon sürgős!!! Ezek az...

Nagyon sürgős!!! Ezek az ellés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

1. nem hagyom szegény macskámat elleni folyamatosan, kidobott cica volt az utcáról fogadtuk be


Szóval találtunk egy cicát, én azt hittem 3 hónapos, állatorvos szerint 5-6. Kezdett dagadni a pocija eleinte azt hittem hogy csak azért hogy kap rendesen enni, mert 3 hete olxan volt mint aki bármelyik pillanatban éhen hal.


Egyre inkább aggasztott, hogy nehogy vemhes legyen így bejelentettem az állatorvoshoz ivartalanításra de ma megéreztem hogy "valakik" rugdosnak a hasában (nincs nagy hasa olyan mintha csak nagyon beevett volna), a cicije megduzzadt, bolyong a házban, mindenhov bebújik. A puncija felett körbe meg van duzzadva.

Ivartalanításra kövi hét csütörtökön megy egy hét múlva. Lehetséges hogy megellik addig? Nem vagyok állatkínzó, én nem venném el a kölykeit de felnevelni nem tudjuk őket mert így is ő az ötödik cicánk.


Összegzés képpen eddig nem tudtam hogy vemhes...


Mi az a péra? az ami neki megduzzadt? közel az ellés?



2020. máj. 28. 19:47
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog szülni,amikor már akkora a hasa, hogy majd szetdurran.
2020. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Hát a méretéhez képest akkora. :) Ma sokadszorra állt neki fürödni is, mert folyton elgurult :D


20.000 Ft per cica az ivartalanítás. Mind a kettőt vinni szerettem volna azért kaluláltam egyből 40.000-rel.

2020. jún. 4. 22:42
 43/50 A kérdező kommentje:

Megellett :)


Ma reggel kezdődött 10kor, 12:00kor jött az első, 12:24kor a 2., A harmadik három után lett meg. Ha jól éreztem akkor van még minimum 1 :D

2020. jún. 12. 16:51
 44/50 anonim ***** válasza:
Juhujjj :) Remélem simán megy minden továbbra is, vigyázz rájuk :)
2020. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Majd írj.

Draga cica mama

2020. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy azt olvastam hogy statisztikák szerint a kölyköknek csak 40%-a születik farral, erre itt 3/3 farral született. A mama jól van, eszik, iszik, kicsit mintha melegebb lenne mint szokott. Nagyon csúnya még a nunija, és mindenhová leül és tiszta piszok neki. Majd tervezem elkapni, és lebetadinozni. A cicusokat elfogadta, hagyja őket szopizni, mondjuk 1-2x rájukül, és a nagy síráskor áll csak fel... Igazából csak annyi kivetnivaló van, hogy szegény kicsit, tiszta koszosak. A farkuk, meg a fenekük is piszkos, amióta megszülettek nem nagyon tisztította őket.
2020. jún. 13. 10:47
 47/50 anonim ***** válasza:
Majd belejon a mamacica
2020. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
te is megtisztogathatod őket
2020. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Hogy vannak a cicók?
2020. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Megvannak, nagyon aranyosak. Egyenlőre nincs gazdijelölt. 2 kislány egy kiscsávó :) már picivel 1 hetesen már nyílt a szemük, és még csak 3 hetesek de eléggé mozgékonyak :D


A mama viszont 10 nappal ellés után újra tüzelt. Sajnos nem lehetett visszatartani. Az állatorvossal már van időpont ivartalanítására. Örülök ha ezeknek a kis csöppségeknek lesz tisztességes gazdija.

2020. júl. 1. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!