Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 11 hetes macskánál 56 dkg és...

11 hetes macskánál 56 dkg és 30 cm megfelelő nagyság?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10475309-75..

3 hete írtam ki ezt a kérdést, azóta ennyi súlygyarapodás és magasságváltozás történt. Megfelelő növekedés ez a macskánál?



2020. jún. 2. 17:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Még nem jutottam el az állatorvoshoz.

De megvizsgáltatom, és kérek neki egy oltást.

2020. jún. 3. 16:52
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyonnagyonpici, az enyém 8 hetesen volt fél kiló és az állatorvos aszittem agyoncsap hogy milyen kicsi bár csak 2 napja volt nálam a cica.

1 hét alatt kb ~150grammot szedett fel nálam utánna amikor vittem féreghajtani.

Most 1 éves és kb 3 kg.

Szerintem a tiednek valami baja lehet vagy nagyon nem jól lett etetve vidd el orvoshoz mindenképp szerintem.

Én RC babycatet adtam neki az első pár hónapban ( nedves főleg de szárazból is), majd utánna váltottam applaws kittenre (száraz) mellé összevissza mindenféle nedves eledelre + pulykamell/csirkemellre.


Itt egy kép, hogy hány hónaposan kb mekkorának kéne lennie egy fiu/lány cicának, a tiéd durván az alsó sáv alatt van:


[link]

2020. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azóta voltam állatorvosnál. Kapott féreghajtót, és kombi oltást.

Most 70 dkg és 33 cm nagyságú.

Az orvos szerint nincsenek fennállva komplikációk, minden rendben eddig.

2020. jún. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!