Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám felszokott az...

A macskám felszokott az asztalra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éves kan cicám felszökik az asztalra, beleeszik az ételbe, eddig nem csinálta, mit tegyek ellene?

#macska vs. asztal
2020. jún. 12. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Szart sem ér a vizipisztoly, okos, tudja, hogy a te kezedben van. A macska makacs állat, úgyis megteszi, ha nem vagy ott.
2020. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél valami spriccelő eszközt, pl. viráglocsolót vagy vízipisztolyt, és minden alkalommal spricceld le, ha felmegy. A feltételes reflex kialakulása miatt egész biztosan leszokik.
2020. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Miért pontozzatok le azokat a válaszokat, amik elítélik az erőszakot?
2020. jún. 13. 05:38
 14/25 anonim ***** válasza:
52%

...mert erőszakot alkalmazni egy macskával szemben rossz és felesleges?


Nevelni akarod azt a szegény jószágot, vagy félelemben tartani?

2020. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

Jószág! Állat itt ezen van a hangsúly és nevelni kell.

Mivel NEM EMBER nem tudod vele meg értetni hogy nem szabad.

Annyira nevetséges ezaz állat hiszti és szánalmas bakker 10 évvel ezelőtt amikor sehol senki nem volt ekkora önkéntes állat védő mindenki a elásta, megfolytotta a kis macskákat/kis kutyákat. Nem mondom hogy ez helyes nekem se szívem se lelkem nem lenne hozzá... De ne hogy már egy kis ejnye bejnyét ne birjon ki a macska úgy hogy mi is havonta legalább 15.000et adunk rá ki + doki szép kövérke mindig kap enni de azért a lazac steaket úgy le lopta hogy öröm volt nézni... Azért a lofasznak is van vége ne hogy már a macska lazacot egyet és -ne hogy már ne hagyhassam a saját asztalomon azt az ételt amit én meg veszek mert ehhez senkinek semmi köze - kapott egy taslit a fejére nem nagyot de kapott igen utána én hülye még bocsánatot is kértem tőle de magától ugyan úgy bújt mintha semmi nem történt volna és nem megy már potya lazacért.

Ezek csak állatok minket boldoggá tesznek és ennyi. Ha kinti a macska megfogja az egeret a pockot, galambot, menyétet mindent ami kártevő ne felejtsük már el hogy régen ezért volt házi állat. Ha nem lenne kinti macska pestis 2.0 is jöhetne :) na Mind1 nem tudom magam úgy sem meg értetni majd törlik a válaszom és mehet a le pontozás. Azért örülök hogy teljes a demokrácia meg a szólás szabadság...

Szánalmas.

2020. júl. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Adj neki egy nagy puszit :) engem nem zavart. Egyebként a macska azt csinál amihez kedve van nem jön be semmi ellene. A megfogom a grabancát az egyedi szerencse lehetett. Inkabb olaj a tűzre. Vizipisztoly jo csak utálni fog. Ne hagyd kint a kaját. Csak akkor nem megy valahova ha megunja. :) megütni ne merd!
2020. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy a szagokra érzekeny valami büdivel befujhatod az asztalt az használhat. Az enyem a citrom szagot utalta. Azzal el lejetett űzni és harag sem volt. Csak pofakat vágott én meg röhögtem rajta :D
2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

Aszondja egyedi szerencse 😂😂😂 mekkora mázlista vagyok én, hogy az összes macskámnál bejött 😂

Naná, hogy semmi nem jön be, ha az a hozzáállás, hogy a macska azt csinál, amit akar, belemászik a kajába, sebaj, adjunk neki puszit. Én szeretem az állatokat, de az, hogy az asztalon mászkáljon a cica, hát...

2020. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Spricceld le, ha felugrik az asztalra, majd hagyd ott a spriccelőt az asztalon.

Annyira fog tőle félni, hogy leszokik róla.

Legalábbis az én szemtelen cicám 2 alkalom után megtanulta.

Most már nem megy fel az asztalra és nem kaparja a kanapét sem. :D

2020. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

Basszus már, a macskák nagyon okosak, írtam egy nálam tökéletesen működő módszert, ja és nem csak akkor működik amikor itt vagyok és látom. Megértette eddig az összes macskám, pl hogy ha vannak dolgok az asztalon akkor tilos felmenni, ha nincs ott semmi akkor lehet, és be van tartva. Türelem, következetesség, még több türelem és egy életre megtanulja ütés/spriccelés és terror nélkül. A "nem" szó csodákra képes, mint ahogyan az is ha tiszteled a macskád, ettől ő is tisztelni fog és nem fog rosszalkodni, de az égvilágon semmit, ha valamit mutatok nekik, hogy hagyják békén akkor nem mennek oda, nem piszkálják, kint hagyom a húst hogy kiolvadjon és nem csinálnak vele semmit. Ha kérnek kapnak. Ja, nem dagaszt rajtam már, mert megértettem vele hogy az nekem fáj, nem eszi a növényeim, mert én azt mondtam hogy nem szabad, és el vannak a végtelenségig kényeztetve és olyan szinten fogadnak nekem szót, hogy ezt akár taníthatnám is. De persze ez hülyeség, én biztos nem értek hozzá...

Lehet lepontozni, vagy lehet utánanézni mennyi agya van egy macskának és az hogyan működik.

Azoknak meg akik ütlegelik az állataikat külön gratulálok.

2020. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!