Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám felszokott az...

A macskám felszokott az asztalra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éves kan cicám felszökik az asztalra, beleeszik az ételbe, eddig nem csinálta, mit tegyek ellene?

#macska vs. asztal
2020. jún. 12. 18:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%
18 egy macska okos állat lehet tanítani operans kondicionálással. Nem kell megragadni meg keménykedni vele. Csak ehhez türelem kell meg idő. Mint írtam engem nem zavart hogy kieszi a kezemből a joghurtot meg a fejemen alszik. A növény evés is csak azért mert utána kihányta. Én szerettem így lenni vele. Mindenhol együtt. Csak azt próbáltam megakafályozni ahol megsérülhetett. De erre pl mondtam neki hogy juj jujj jujj és már futott is. :) tudta hogy nem jó helyen van. Persze erre ritkán került sor.
2020. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Ölelgesd meg és babusgasd olyan cuki ilyenkor.
2020. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

15: az hogy 10 vagy akárhány évvel ezelőtt mi volt tényleg úgy gondolod, hogy helyes érvelés? Ragadjunk benne abba, ami régen volt, csak mert az nem most van? Azóta kiderült az állatokról egy csomó minden, többek között az is, hogy sokkal értelmesebbek és elég jól taníthatóak. A macska öntörvényű, ha ez nem tetszik akkor nem kell tartani. Az, hogy valaki makacs nem egyenlő azzal, hogy képtelen a fejlődésre, mint ahogy az sem lehetetlen, hogy egy macskát megnevelj ütés és mindenféle régimódi módszer használata nélkül.

Az sem oké hogy egy gyereknek megy a tockos.

Ebben a szörnyű liberális mai világban már nem divat félelemmel és erőszakkal nevelni, nem igazán értik az emberek, mert inkább azt tudjuk hogy ha rosszat csináltunk jön a megtorlás, ez nevelődött belénk, adjuk-kapjuk. Ettől ez még nem helyes, és ezerszer jobb nevelési módszerek vannak, csak haladni kéne a korral és megérteni azokat, mintsem élből elítélni merazúgyvót' a jó ahogy volt.

2020. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még mindig nem értem, hogy az mitől erőszak, hogy megfogom a grabancánál, lerakom az asztalról, és határozottan mondom neki, hogy nem szabad stb. Nem üvöltöttem, nem rángattam, nem ütöttem meg.
2020. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#15 vagyok. #24 ugyan így gondolom de amúgy #23 gratulálok a liberális világhoz, akkor szokjunk már le arról is hogy előre el itelunk mindenkit egy anonim oldalon való kommentelés után :D nevetséges. Látom hogy fejlődünk. Csak a szomszédos országoktól vagyunk lemaradva legalább 30 évvel de inkább ezt hagyjuk és le is zarom ezt mert nevetséges. Magyarorszagon az utolsó majd lekapcsolja a villanyt. (Amíg az embereknek itthon nem lesz annyi pénzük hogy normálisan éljenek és ne legyen nagy kiadás vákumos felvágottat venni vagy be iskolaztatni a gyereket pls ne beszéljünk liberális dolgokról mert falra mászok a vákumos felvágott egy alapvető dolog amire sok mindenkinek nem futja és nem azért mert nem tanult hanem mert a szakmájában nem fizetik meg es sok a kiadás de magas lóról mindig is könnyű lesz beszélni...)
2020. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!