Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hi!Nem tudom, hogy milyen...

Hi!Nem tudom, hogy milyen fajta macskám legyen! Az amerikai rövid szoru és a ragdoll fajták gondolkozom! Melyik legyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Szia! Válasszad a ragdoll fajtát.
2020. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg menj be egy menhelyre és hozz el egy akármilyen macskát, mind egyformán meghálálja a szeretetet, és egyik sem ér többet vagy kevesebbet a többinél. Életet menteni menő.
2020. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%
Szerintem Ragdoll, de támogatom a 2/2 válaszát
2020. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ragdoll
2020. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy mi alapján dönthetnél...

Nézegesd a fajtára vonatkozó jellem leírásokat.

De azok csak általánosítások, az egyed eltérhet tőle.


Hogy őszinte legyek, azt teljesen meg tudom érteni, hogy aki kutyát vesz, az mért akár fajtatisztát, ha azt akar...

A kutyafajták között hatalmas a különbség.

A menhelyi kutyáknak pedig sokkal gyakrabban van genetikai bajuk, mint a menhelyi macskának...


Szerintem is jó lehet egy menhelyi macskusz, ha amúgy sem tudsz dönteni.


Nekem egyébként a 2 kedvenc fajtatiszta macskám az a man-szigeteki macska, még a sphynx.

Utóbbi allergiásoknak nagyon jó lehet.

2020. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Brit rövidszőrű
2020. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Ne mástól várd a választ. Olvasgasd a fajta jellemzőit, nézz képeket, írj tenyésztőknek, hogy milyenek ezek a cicák, jó választás lenne-e nektek? Neked kell, hogy tetsszen, ne más véleménye befolyásolja

2020. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
A sima házi cicánál nincs szerethetőbb, és közülük rengetegen várnak gazdára, de ha ennyire jól állsz anyagilag, hogy csak a fajta a gondod, akkor vegyél mindkettőből egyet-egyet! Legalább lesz társaságuk, és a magad sznobizmusát is kielégítheted.
2020. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem sznobság, ha fajtatiszta macskát akar. Nem gondolom azt, hogy azért, mert sok a felelőtlen ember, és rengeteg cica van gazdátlanul, mindenkinek kötelessége örökbe fogadni. Lehet nyugodtan lepontozni, de én maradok a fajtatiszta macskáknál.
2020. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!