Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy igyon a...

Mit tegyek, hogy igyon a cicám? (Lassan egy napja nálam van, és maximum két kis kortyot ivott)

Figyelt kérdés
8 hetes. Tettem ki több tálban vizet, cseréltem is, de nem kell neki.

2020. jún. 21. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nedves eledelt is kapott, így normális, hogy kevésbé szomjas. Amúgy minden állat akkor iszik amikor szüksége van rá. Hagyd kint a vizet a kistálkában, majd iszik. Nem tudod rávenni, hogy most azonnal igyon amikor nem szomjas.
2020. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném,hogy kiszáradjon, azért vagyok ideges.
2020. jún. 21. 19:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Az előző gazdája tegnap adott neki nedves eledelt, mielőtt elhoztam. Itt szárazat kapott, azért is fura.
2020. jún. 21. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Én cicám 9 éves most, 4 hetes korától nevelem. Már az elején megtanultam, hogy ő akkor eszik és iszik amikor kell neki. Mai napig így van, ki van téve neki elérhető helyen az étel és az ital is. Erőszakkal nem fogod tudni rávenni, hogy igyon/egyen. Feleslegesen stresszeled magad miatt lehet, hogy már ivott, míg kimentél mosdóba, ebédeltél vagy aludtál éjszaka.


#1

2020. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Érdemes volna azzal etetni, amivel eddig, mert hasmenése lehet az új fajta ételtől. Ekkora mcskát nem is lehet kizárólag szárazeledellel etetni, ugyanis lehet, sosem ivott még, csak szopott az evés mellett.
2020. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Másrészt még fiatal, új helyen van, lehet, még azt sem tudja, hogy az általa eddig sohasem látott edényben az az átlátszó valami = víz.

Tarts oda a tálka mellé, és az ujjaddal vizezd be a száját, lássa, hogy honnét is került oda. Meglehet, hogy csak ennyi kell, és attól kezdve fog inni.

2020. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mission failed01 válasza:
Szia. Ugyanez volt velemis. Nem ivott kb 1 napig semmit. Aztán hirtelen elkezdett inni és semmi baja nem lett. A cicák kevés nedvességet veszítenek, hiszen csak a mancsuk izzad. Szoval alapbol sem isznak olyan sokat.
2020. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Közben odament a tálkához, és ivott, amikor már tiszta ideges lettem, hogy csak nem kell. Valószínűleg csak stresszes volt az új helytől.
2020. jún. 21. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!