Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvos fel tud írni...

Állatorvos fel tud írni nyugtatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan történt,hogy van 3 szobacicám 2 évesek,és az ma mire hazaértem kipacsálták az 5 literes olajat...

Próbáltam azonnal fürdetni őket,de egyszerűen nem ment,szétkarmoltak haraptak,de ami jobban érdekel hogy láthatóan szenvedtek és nem tudtam lefogni őket jobban,nehogy fájdalmat okozzak.

Elugrottam az állatgyógyszertárba,vettem ilyen nyugtató pasztát,sajnos semmit nem ért,utánna se sikerült megfürdetnem őket.

A kérdésem a következő,felhívhatom az állatorvost ilyen problémával,és ír fel olyan nyugtatót ami használ is,hogy kitudjam mosni a szőrükből,vagy elküld melegebb éghajlatra?

Muszáj lenne minnél elöbb megfürdetni őket jóóó alaposan,mert vakaroznak nyalják magukat stb..stb.. aggódom értük nehogy baj legyen.

Kérlek segítsetek, köszönöm!



2020. jún. 24. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felírhat, de ő maga adja be. Esetleg hívd fel, hogy segítsen neked a lefogásban-fürdetésben.

Valószínűleg be kell vinned őket a rendelőbe.

2020. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szép lesz bevinni kocsinélkül a 3, majd 4 kilós macskámat :D

Szerinted biztos be kell vinni? És nem fog rossz szemmel nézni rám a doki,amiért ez történt?

2020. jún. 24. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod megoldani, ki kellene hívni házhoz.

Persze előbb beszélj vele, mert ha ő úgy látja, nem megy ki. Bár én úgy tudom szurit csak ő adhat be.

2020. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
exférjem állatorvos. ha ilyen történt, elaltatta a macskát és benzinnel lepucolta. aztán a macskát - még félig-meddig alvó állapotban könnyen meg lehetett fürdetni. (és utána össze szabadott takarítani azt, amit az altatótól végigokádtak :-D )
2020. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Illetve azért gondold végig, hogyha a macseknak komolyabb baja lesz pl rossz helyen szerez sérülést, vagy mérgezést kap, hogy juttatod orvoshoz hirtelen?
2020. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

"és az ma mire hazaértem kipacsálták az 5 literes olajat..."

És akkor én nekiálltam nyugodtan gyakorizni, ahelyett, hogy felhívtam volna az állatorvost, és elraktam volna a kredencről a 15 liter bablevest, nehogy abba is belefürödjenek..

2020. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nanana,nem kell egyből piszkálni,egy szóval nem mondtam hogy nem viszem állatorvoshoz őket,csak hogy nehéz lesz. Már megjártuk az utat.

5 literes Vénusz étolajat,nem gépolajat.

És nem kezdtem el egyből nyugodtan gyakorozni,értelmezd már a kérdést.

Köszönöm szépen a normális válaszokat,aranyosak vagytok! :) Sikerült megoldani hála istennek

2020. jún. 24. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!