Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek benti cicája van: le...

Akiknek benti cicája van: le szoktátok vinni sétálni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Nem, soha.
Próbálkoztunk, de kudarcba fulladt
Igen, és szeret sétálni
Igen, de nincs oda érte
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Udvarra próbáltuk levinni, ő nagyon élvezte, megtalálta a legmélyebb poros homokgödröt és onnantól hason csúszva közlekedett.

Sajna ez fürdetést vont maga után, amit egyikőnk se élvez. Macskát nem is fürdethetek mindeb séta után.

2020. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltuk, de ideges volt, nem élvezte. Ha kicsiként időben hozzászoktatjuk, talán működött volna, de felnőttként került hozzánk.
2020. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Panelben élek, két idős néni van, egyik az én lépcsőházamban, másik ugyanabban a tömbben, de másik lépcsőházban, mindketten leviszik a macskájukat, és ott is vannak velük, amíg a macskának jólesik. Így ők is mozognak egy kicsit egyébként.

Illetve egy kutyás ismerősöm van, aki kirándulni is viszi a macskáját is. A kutyák pórázon, a macska állathordozó hátizsákban, és neki is van hám meg póráz, ha éppen kijön a táskából.

2020. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél, mert idegen területen van.

4-5x próbálkoztunk, nem javult a helyzet, csak mászik rám, kapaszkodik belém, stresszel.

2020. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kertbe próbáltam. Kíváncsi, élvezte, addig, amíg nem jött egy hirtelen, hangos zaj. Ilyenkor nagyon megijedt. Egyszer kibújt a hámból, a mai napig nem tudom hogy sikerült neki. Na, akkor mondtam, hogy ennyi elég, nincs több séta. Elején kérte és várta, de már azóta új helyen lakom, itt levinni sincs lehetőség, szóval nem bánom, hogy nem viszem. Viszont így a hámot megszokta és az sokszor hasznunkra válik.
2020. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a harmadikon laktunk, csak a lépcsőházba merészkedett ki este, de úgy hogy én is ott voltam, illetve az erkélyre. 3 éve kiköltöztünk, és itt a földszinten lakunk. Van póráza, de nagyon félős, ha valamitől megijed trappol be a lakásba.
2020. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!