Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell teljes...

Milyen gyakran kell teljes almot cserélni? Ti melyiket használjátok? Milyen tisztító szerrel takarítjátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 22:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Fúj, azt mondja: A pisis részt csak naponta át kell keverni, úgy könnyebben kiszárad.

Fúj.

Aldi Shah csomósodó vagy Interspar S-budget csomósodó. Betonkeményre összeáll a pisigombóc, csak kilapátolod és a kakit is. Ha nincs benne ürülék, akkor nincs mi büdös legyen.

De ha a pisit egyből kiszeded, akkor még szétpotyog, belekeveredik, akkor persze büdös. Meg kell várni, míg összeáll, hogy nyomtalanul ki tudd szedni. Én délután szoktam, akkor alszanak, ha már egy órája nyugi van, addigra minden "készen áll", hogy takarítsam. Ha esetleg nem temeti be, akkor az alomlapáttal kotorj rá egy kis almot.

Plusz szellőztetés sűrűn(állandóan) és légfrissítő, ha szükséges.

Nekem egy cicánál 3 hétig, most 2-nél 2 hétig tart ki 10 liter/kg.

2020. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom egy ilyen kérdésnél mit lehet lepontozni? Én voltam az első válaszoló. Szerintem a kérdésre válaszoltam. Ezen mi a nem hasznos?
2020. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én zöld pipáztam mindent de énse értem ...eleve azt se hogy akik csak nézik a kérdést és nem írnak semmit milyen jogon pontoznak le...
2020. jún. 27. 17:08
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki fújolja a szilikagélest, legyen kedves utánanézni ezen anyag fizikai-kémiai tulajdonságainak. (Mi kémiai laborban is használtuk adszorbensként..)

Én meg a csomósodót utálom, biztos abból is van jobb fajta, de én szenvedtem vele, olyan volt az alom, mint a rögös föld, állandó program volt a betonkemény csomók kigyűjtögetése és az alom pótlása. A macsek is alig bírta kaparni, úgy összeállt.

Ez van.

2020. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Ez a lényege, összeáll, hogy ki tudd szedni.

Miért jobb az, hogy 2 hétig benne áll 3 liter húgy?

2020. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem áll benne a "húgy" mivel a szemcsék felszívják. Ahogy a szagokat is. Nekem megváltás volt, ha nem létezne biztos nem lenne két macskám. Én nem szeretem a sima almot a por miatt, és sz@rszagra se szeretek hazaérni. Ettől függetlenül elhiszem ha ha valaki nem szereti, de ezért lefelé pontozgatni gyerekes...
2020. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem pontozok senkit sehova.

Épp ez az, hogy felszíja, de nem áll egybe, hogy ki tudd venni, tehát benne marad és hetekig ott áll, hiába nincs szaga, gusztustalan ..

Inkább egy kis por, plusz takarítás, minthogy beteg legyen, plusz ez műanyag, mi van, ha megeszi? Nem lesz büdös a szája? ..

2020. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Kinek mi. Számomra gusztustalanabb a por és a szag, a friss illatos kakáról ne is beszéljünk.. Egyébként látszik, hogy nem is értesz hozzá mert nem műanyag, és nem eszik meg.
2020. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%

Ja, a kábelt is azért kell elpakolni, mert nem eszik meg.

A macskatartás szagokkal jár.

A gyerekedet is szilikátban altatod, hogy ne legyen büdös?

2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
A kábelt sem eszik hanem rágják, mellesleg egészen más anyag, (az enyémek amúgy nem is rágják). Ha elfogynak az érvek jön a személyeskedés? 😂😂😂 Macskákról beszélünk nem gyerekről.
2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!