Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez? Valami rosszat...

Mitől lehet ez? Valami rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Most éppen be volt gyulladva a cicám füle, ezért elvittük állatorvoshoz, ahol kiderült, hogy a foga is be van gyulladva, ezért kapott fájdalom csillapítót (nem tudom, lehet-e köze hozzá). Mióta onnan hazahoztuk, teljesen véletlenszerűen el szokott feküdni a földön, mármint csak leül mondjuk, aztán elfekszik. Ez így magában szerintem nem is fura, csak az zavar, hogy az orvos előtt csak mondjuk havonta egyszer feküdt el vagy ilyesmi, most meg naponta, és nem tudom, hogy ez baj lehet-e. Valaki esetleg tudja, miért csinálhatja ezt? (Egyébként a cica benti, ha ez számít valamit)

2020. jún. 29. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nyugtass meg, hogy kezelést is kapott a cica, nem csak fájdalomcsillapítót.

Milyen helyeken fekszik így el? Ha kövön, vagy hűvös felületen, akkor lehet melege van, vagy lázas, vagy a fájdalomra a hideg esik jól neki, vagy a gyógyszertől, gyulladástól kevesebb energiája van. Olvasd el a mellékhatásokat is, lehet abban lesz a magyarázat.

De lehet ő csak simán ilyen, leül, aztán rájön hogy inkább mégis feküdne, nálam az egyik cica ledobja magát a földre, mintegy lerogy pl játék után.

Próbáld megfigyelni mi után vagy milyen helyzetekben csinálja, ha semmi összefüggés nincs és egészséges, akkor nem gondolom, hogy aggódnod kéne.

2020. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fáradékony a fájdalomcsillapító miatt. Nézd meg a mellékhatásokat!

Egyébként az minden amit az első ír. Nagyon jól leírta!

Szóval szerintem még annyi lehet, hogy mivel írtad, hogy régen is csinálta mostmár szokássá vált számára. Mienk is csinálja. :)

És esetleg még annyi, hogy azon az oldalon fekszik amelyiken a gyulladás van?

2020. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor fekszik kőre, hideg helyre, amikor vesegyulladása van. Onnan tudjuk, hogy csak konzervet akar enni(amúgy száraztápos, mást nemigen szeret, de iszik sokat) és egésznap hideg helyeken fekszik, akkor doki, mert megint kijött rajta(neki genetikailag érzékeny a veséje, legelőször 3 hónaposan jött ki, majd fél év múlva és azóta is időről időre kiújul).
2020. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Padlóra fekszik és át szokott fordulni egyik oldaláról a másikra, aztán vissza, szóval (így utólag) nem hinném, hogy a gyulladás miatt van.


A fájdalomcsillapítóval meg az a baj, hogy ott adta be az orvos, ezért nem tudom pontosan, hogy milyen.. És igen, kapott kezelést is.

2020. jún. 30. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a fájdalomcsillapító miatt fáradt, hanem az immunrendszer túlterhelésétől. Ez alapesetben is az energiáink több mint 40%-át emészti fel, hát még, ha valami betegséggel küzdünk!
2020. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!