Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan nagy macskás a...

Miért olyan nagy macskás a lányom? Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Tényleg éjjel nappal vele lenne én nem tudom miért én is szeretem őket de azért nem csinálom ezt.

Mindig velük foglalkozik a házban nem bír megmaradni mert kint várja a cica.. Éhes a cica.. Puszilgatja a cicát meg ilyenek. És ha meglát egy cicát az udvarba akármilyen idegeen cicát annak muszáj enni adni és utána itt marad ha kap kaját én ezt nem akarom így is ide jár vagy 10 macska.



2020. jún. 30. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Örülj neki, és ne akard leszoktatni az emberségről! Ő még jólelkű! Az anyja sajnos már nem az!
2020. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Vajon az anyuka mennyi idős, hogy ide jár fel nyafogni a saját lányáról?
2020. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert inkább járjon el piálni vagy nyomkodja a telefonját a szobájában?
2020. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 éves a lányom

Én 24 vagyok..

2020. jún. 30. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereti az allatokat. Nincs ezzel semmi baj. Orulj neki. Az, hogy megakar etetni minden jott-ment cicat szerintem szep dolog. En is ilyen vagyok, bar en elmultam boven 3 eves.. tereld el olyankor a figyelmet, vagy barmi, de o mar most emberseges kiscsaj!
2020. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
14%
Ismertem egy idős nénit aki imàdta a macskákat és egy idő után legalább 50 macskája volt.Ő még a házába is beengedte őket. Gondolhatod milyen büdös és áldatlan állapotok keletkeztek. Végül a szomszédai feljelentették a körülmények miatt. Szépen mond meg a lányodnak,hogy válasszon ki egy cicát és csak neki adhat enni mert kúlönben szinte lehetetlen lesz a rengeteg macskától megszabadulnod.
2020. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
12%
Akik lepontozzák a válaszom fogadjanak magukhoz egy rahedli macskát akik majd lepusztítják a házukat,kertjüket. És ne is foglalkozzanak azzal,hogy a szomszédoknak ez nem fog tetszeni és kapnak egy jó kis feljelentést.
2020. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Oké :)
2020. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj sincs, hogy szereti a cicákat és törődik velük :) biztos vagyok benne hogy nagyon örülne neki ha lenne egy saját cicátok, akkor megmondhatnád neki hogy csak őt etesse, és biztos gondját viselné ha már idegen macskákkal is így viselkedik:)
2020. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább örülj annak.

Én annyi idősen sírtam a szüleimnek, hogy tépjék le a sáska lábát, hogy mikor játszok vele, ne szökjön el...

2020. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!