Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák viselkedése mennyiben...

A cicák viselkedése mennyiben változik, miután elvesznek és meglesznek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon aranyos, emberközpontú, bújós cicánk, ivartalanított, 2 éves. Kinti cica volt, csak éjszakára szokott bejönni. Múlt héten egyik nap nem jött haza, ezért másnap elkezdtük keresni, és egy utcával arrébb fogadta be valaki. Összesen 5 napot volt ott, mire meglett. Viszont amikor hazajött, teljesen megváltozott. Megkarmolt, nem akart az ölemben maradni, pedig korábban ki se lehetett onnan tenni. Alig evett valamit és az ablakban ült és úgy nyávogott mint akit nyúznak. Egy pár napot bent akartam tartani hogy visszaszokjon. De olyan volt, mintha félt volna tőlünk, vagy ilyesmi. És nem értem. 5 nap alatt az én drága jó cicámból valami vadmacskához hasonló vált. És tegnap pedig kiszökött amikor teregetni mentem. Azóta megint nem láttam. Mi lehet a baj? Szerintem jó dolga volt, mindig igyekeztem előtérbe helyezni az igényeit. Lehet hogy ő mégis rossz gazdinak tart és inkább mást keresett? Mi segíthetne a kapcsolatunkon ha megint meglesz?
2020. júl. 2. 08:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%
A macskák lelki világát nehéz kiismerni. Az én kedves, bújós szobacicám egyszer kiszökött és egy hétig nem sikerült befogni, mert ahogy közelítettem hozzá az udvaron, elszaladt, mintha idegen lennék neki. Mikor végre sikerült elkapni, utána egész éjjel szorosan hozzám bújva aludt. Ki érti ezt??
2020. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!