Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának eltört a lába, mit...

A cicának eltört a lába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, állatorvos, minél hamarabb, remélehtőleg még ma eljut, de nagyon szomorú és állandóan ki akar menni(kinti, benti cica) nem engedem ki persze, de még fel-le ugrálgat egy lábon a székekre, meg nyávog hogy engedjem ki, nagyon sajnálom. A szüleim dolgoznak, kb. 6 fele érnek haza, addig mit csináljak szegénnyel? Zárjam be valahova?

(Nincs állatorvos a faluban, csak kb. 30 km-re tőlünk, muszáj megvárnom anyáékat)



2020. júl. 3. 08:38
1 2 3 4
 1/31 Lena7 ***** válasza:
100%
Az nem jó, ha ugrálgat, szerintem tedd bele egy olyan dobozba (amibe raksz takarót, kedvenc játékát ha van) ,ahonnan nemtud kimenni és hívd fel az állatorvost, hogy ilyen esetben mit tudsz tenni. Ő sokkal jobb tanácsokat tud adni, mint mi
2020. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Zárd be egy szállító boxba. Az nem jó neki, ha ugrál, meg összevissza járkál.
2020. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg busszal nem tudnád elvinni, vagy megkérni valakit hogy vigyen el? 6 után már rendelés sincs. A cicát nyugodt helyre kellene tenni, egy szállítóba zárni vagy ilyesmi.
2020. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Szomszèd,ismerös,nagyszülök,baràtok nem tudnak segiteni?

hivd fel a szüleid,beszéld meg velük

minèl elöbb,lehet még menthetö a lába de ha szétugrálja lehet amputálni kell neki

2020. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ne várjatok estig. Akkor már lehet, hogy nem is lesz állatorvos.

A szüleid tudják, hogy mi történt? Nem tud valamelyik eljönni a munkahelyéről? Más nincs, aki segíthetne? Szomszéd? Barátok szülei?

2020. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Hívd fel a szüleidet, mielőbb orvoshoz kell kerülnie.
2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
7-ig van rendelés az állatkorházban, szóval odaérünk elvileg. A szállítónk elég pici nem nagyon tudna ülni benne. Sajnos mamám nem tud vezetni, a többiek meg mind dolgoznak. Szóval anyát tudom csak megvárni. Kb 5 fele jön. Most csak nyávog folyamatosan, mert ki szeretne menni, de nem fogom kiengedni.
2020. júl. 3. 09:12
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem tudnak eljönni munkából sajnos. Gondolkozok még kit lehetne felhívni, de nem nagyon van olyan ismerős.
2020. júl. 3. 09:13
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

De a szüleid tudják, hogy baj van?

Felhívtad őket? Mert én pl. simán el tudok menni a munkahelyemről ilyen esetben.

Nincs egy szomszédotok sem, aki ráér? Vagy a szüleidnek valamelyik barátja?

6 óra nagyon messze van még. Képzeld el, hogy neked kéne addig szenvedni, mindenféle segítség nélkül.

2020. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudnak eljönni, apával beszéltem, anyát most nem tudom elérni. Mindenki dolgozik 4-ig legalább, akinek van jogsija. Tudom hogy nagyon sok, én is ezért szeretnék valami megoldást minél hamarabb. Majd felhívom mamámat, hátha tud valakit.
2020. júl. 3. 09:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!