Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának eltört a lába, mit...

A cicának eltört a lába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, állatorvos, minél hamarabb, remélehtőleg még ma eljut, de nagyon szomorú és állandóan ki akar menni(kinti, benti cica) nem engedem ki persze, de még fel-le ugrálgat egy lábon a székekre, meg nyávog hogy engedjem ki, nagyon sajnálom. A szüleim dolgoznak, kb. 6 fele érnek haza, addig mit csináljak szegénnyel? Zárjam be valahova?

(Nincs állatorvos a faluban, csak kb. 30 km-re tőlünk, muszáj megvárnom anyáékat)



2020. júl. 3. 08:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs segitseg,ne ess pánikba

A cicàt zard el,nehogy kiengedd.

Remélem ha csak du juttok el dokihoz is minden rendben lesz

Irj majd mi lett a nap vègèn

Szurkolok!

2020. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
100%
Lehet hogy hülye kérdés, de biztosan eltört és nem csak pl. meghúzódott a lába? A macskáknál nagyon ritka a törés.
2020. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem eltört neki, mert ha hozzáérek a lábához, akkor nyávog és fájdalmai vannak, nem teszi le a lábád és szerintem be is van neki dagadva. Azt nem tudom hogy sikerült eltörnie bent a lakásban, mert reggel, amikor bejött nem volt még baja, szerintem rosszul ugorhatott.
2020. júl. 3. 09:23
 14/31 anonim válasza:
52%
Mennyi idős a cica?
2020. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
7.5 éves
2020. júl. 3. 09:35
 16/31 anonim ***** válasza:
41%
Busszal nem tudsz elmenni esetleg?
2020. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az nagy baj ha nem tud rendesen leülni benne mert magasabb? Keressek neki valami mást?
2020. júl. 3. 09:49
 18/31 anonim válasza:
100%
Igen, inkább valami doboz kellene neki. Továbbra is azt gondolom, hogy csak meghúzódott neki, de mindenképpen mutasd meg dokinak.
2020. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami ládát, karton dobozt amiben elfér rendesen. Szerintem az orvost is felhívhatod hogy mit tudsz tenni a cicáért jelenleg.

Egyelőre ne adj neki enni, csak inni mert a vizsgálatnál ha altatják/kábítják, jobb ha üres a gyomra.

2020. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
15%
Jeghideg vizet onts a serult labara, attol jobb lesz. Nekunk bevalt, mi is azt hittuk eltort, de ettol meggyogyult.
2020. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!