Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédunk elrontotta a...

A szomszédunk elrontotta a cicáinkat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve lakunk itt, van két cicánk, ismerjük a szomszédot, az elejétől kezdve mindig kedves volt velünk. Elmentünk 6 napra itthonról, adtunk neki kulcsot, megkértük, hogy etesse, almolja a cicáinkat addig, elmondtunk neki mindent, beszéltünk telefonon, azt mondta minden rendben. Aztán haza jövünk és akkor meséli, hogy a cicák nem akartak enni először(gondolom mert hiányoztunk nekik), ezért (a megbeszélt, megszokott applaws száraz táp és napi 2x1 db alutasak kettőnek kétfelé helyett) parizert és dobozos tejet adott nekik, mert azt megették, plusz nagyon nyávogtak(szintén gondolom, mert nem voltunk otthon) ezért kiengedte őket az udvarra(4 éves 100% benti cicák 1 hónapos koruk óta).

Félek, hogy betegek lettek, vagy kint kaptak el valamit, vagy a kajától. 2 és fél kg párizsit és 2 liter tejet ettek meg a 6 nap alatt és szinte egésznap kint voltak, csak éjjelre engedte be őket, meg amikor ettek.


2020. júl. 4. 16:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
' erre vered minden kismacskákról szóló kérdésekkel, hogy hány hetesen lettek találva? Megnéztem, majdnem mindenhova odaböfögöd ezt az okoskodó, kérdéshez totál nem odaillő kekeckedésedet, ami már rohadtul unalmas." Még jó hogy tudod hogy minden kérdésnél én vagyok, seggfej.... hát mellélőttél. Azért jó tudni, hogy más is felfogja, nem kéne túl korán elvenni az anyjuktól a kicsiket csak mert pár idióta élő játékot lát a kismacskákban.
2020. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21 "Még jó hogy tudod hogy minden kérdésnél én vagyok, seggfej...."

És még jó, hogy tudod, hogy mindenki, akinek 'koracicája' van, az biztos direkt szedte el az anyjától 4-5 hetesen, idióta....

2020. júl. 5. 20:08
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, mint olvashattad, itt nem sokan tudják ésszel felfogni, milyen veszélyei is vannak a kint tartásnak.

Remélem aki a feljelentést emlegette a bent tartóknak, az majd a szomszéd kutyától, az elütött útról összeszedi a macskatetemeket, beleértve a megkínzott és lemérgezett példányokig, sőt, a kint elkapható macskabetegségek áldozatait orvoshoz viszi, vagy azokat is eltemeti.

Aki annyi esze van, hogy "a szabadsááág" és ennyi, az érdemi vàlaszt úgysem ad.


A másik, hogy "koracicákat" ha a kedves válaszoló nem tudná, ki szokták rakni az út szélére, a piacra, a menhely elé, vagy bedackodják XY kertekbe, hogy fogadja be más. Kb így lehet szert tenni rájuk leggyakrabban. De van, mikor agyon akarják őket csapni és úgy kell elvinni onnan a kis csapatot.

Persze aki ennyire képben van és tájékozódott, az biztos tudja. Ugye?

2020. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
44%
Okoskáim a macskák Laktóz érzékenyek, roszat tesz nekik a só és a kinti macskák 2-3 évig élnek ELENBEN a benti macskák 20+ évig IS el élnek
2020. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!