Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces szokásai vannak...

Milyen vicces szokásai vannak a cicátoknak?

Figyelt kérdés

Írhattok vicces történeteket is :D


Nekünk az egyik cicánk:

- amikor fújtatunk akkor elkezd nyávogni követ és úgy viselkedik mint egy prédára vadászó tigris ,de nem harap meg és nem is karmol XD

- vagy ha rájön az 5 perc és bekattan úgy rohan el hogy a farkát begörbíti :D

- Ha felemelem kinyújtózkodik, kinyúlik XD


2010. aug. 2. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az enyém nagyon papás:D mivel Fiú vk, de van 1 macskám(ciki nem ciki ez van) most 10 hetes 2 hetesen fogadtuk be, és olyan papás, hogy mindig leül, és 2 macsát dfelém nyújtja vegyem fel:D
2010. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*2 mancsát felém nyújtja:D
2010. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

az enyém simán lenyom minden kilincset és bemegy ahova akar :D aztán akárhányszor kiteszem, visszajön az ablakon.. :D

ha kaját kér, és nem ugrok az első percben, beül a polcra a tápos zacskója mellé, elkezdi pofozgatni. ha akkor sem adok neki, kiborítja és kiszolgálja magát :D

2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Enyémnek fél szeme van, mert az egyik testvére játék közben kikarmolta neki kiskorában, de így még 2x játékosabb, mint egy átlagos macska. Imádja, ha kavicsot, vagy szilvát dobálok neki (mindegy, csak guruljon), és rohan érte, vetődik utána a fűbe. Hallgat a nevére, múltkor az udvar végében voltam, ő lefeküdt a fűbe hemperegni, én időközben előrejöttem, de ő nem vette észre és még mindig bohóckodott. Aztán amikor szóltam neki (a nevén), akkor felkapta a fejét, és mint akit puskából lőttek volna ki, elkezdett rohanni felém. Le se tudott fékezni. Imádom. Sajnos tegnap előtt elkapta a szomszéd kutya, jött is át a szomszéd, hogy mi volt. Azt hittem ők elásták, de tegnap meg előjött. Én nem itthon lakom már, anyumék megetették, de mára megint eltűnt. Nem is engedte, hogy hozzáérjenek, lehet, hogy a lába tört el. Égen-földön kerestem ma már 3x, de egyszerűen nem találom, pedig dokihoz akarom vinni délután. :(
2010. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a nagypárnámon alszik a fejem mellett.. Annyira megszoktam,hogy mindig oda helyezkedik el,hogy már reflex szerűen a kispárnám a jobb oldalra rakom,hogy legyen helye feküdni a cicámnak a bal oldalon :)

A másik,hogy van neve,viszont annyiszor hívtam "szaros"-nak,hogy a nevére már nem viszont a Szarosra hallgat.. :D

Van vizes tálkája,de nem szeret belőle inni..Napi 3szor legalább meg kell neki engedni a csapot és a csapból folyó vizet lefetyeli..

És ha szólok hozzá mindig,de miindiig visszanyávog,mintha beszélgetnénk.

Hát ő az én kis "szarosom" ^^

2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan az enyém is ha nem adok neki enni akkor felmegy a polcra kiborítja és eszik:D Mancsal eszi a kajáját :D van mikor a vizet is mancsal akarja inni csak nem jön össze :D

ha letérdelek és domborodok akkor őis elkezd :D fújtata és rohangál:D

2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Sya! nekem az egyik cicám minden karácsonykor leszedi a fáról a szaloncukrokat XD...A másik cicám meg (Garfield) vegetáriánus:) Ha egy percre leteszem a konyhaasztalra pl. az uborkát, akkor elviszi és morog hogy nehogy valaki elvegye tőle :):)
2010. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az enyém focizik. Az oldalára fekszik, és gurítom neki a labdát, ő meg a hátsó lábával visszarúgja. Nagyon sokáig elvan így. Olyan aranyos!
2010. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én macskám, Kira:

Fekete...szerencséjére.. mert nem látom néha a sötétben mikor leakarnám csapni, amiért folyton a lábam rágcsálja a kis ELKÉNYESZTETETT !! Amikor éhes odajön a kis bájos két szép szemével!! Dorombol, nyávog,egyszóval nyalizik... adok neki mindenemből...(imádja a popkornt!!) De máskor le se szar!! velem alszik... MÚLTKOR odajött az ágyamhoz.. lefeküdt a fejem mellé a kis SÁTÁNI VALAMI és akkorát fingott!!! A FEJEMRE Hogy megijedtem!!! Később pár nappal a hasamon aludt, de a nyakamon szokott... a hasamat fingotta le!!! De amúgy jól megvagyunk!! Imádom a kis Dögöt, még akkor is amikor ilyen bolond!!

2010. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az en macskam kinyitja a szitaajtot es bejon ha kizavarjuk csak nez rank.Amikor meghalja a tapos zacsko zorgeset akkor nyitja nekunk a szitaajtot.
2010. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!