Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeret a cicám?

Miért nem szeret a cicám?

Figyelt kérdés

Májusban kaptam egy kis kan cicát, mamár 5 hónapos. Azt vettem észre hogy engem kevésbé kedvel, mint a páromat.

A macska meg csak a páromhoz ragaszkodik, éjjel mellette fekszik, ha hazaér a munkából nyávogva követi mindenhova , bújik hozzá.

Engem meg figyelembe se vesz, ha megsimogatom egyideig tűri,utána karmolni kezd és húzza a fejét hogy ne simogassam. Mellettem is alszik az ágyban de azért tartja a távolságot.

Sose bántottam, mindig én etettem ,takarítok utána,állatorvoshoz viszem. Mégse kedvel.

Hogy tudnám picit magamhoz csábítgatni?

Amúgy a párom a férfi és én vagyok a nő. Párom mindigis macskás volt én meg kutyás.


2020. júl. 8. 11:36
 1/10 A kérdező kommentje:
*kandúr
2020. júl. 8. 11:38
 2/10 Fa_ember16 válasza:
Nállam is volt ugyanijesmi csak kutyával.az az érdekes hogy nállam ez macskával is sokszor megtörténik,de vanamejik macska meg csak hozzám megy oda és mindenki elől elfut.szerintem nem lehet jobban magadhoz csábítani.nállam néha az működik ha egyszerűen szépenmondva leszarod a macskát,majd egy idő múlva hozzád is fog menni.nállam legalábbis működött néhányszór. Remélem tudtam valamennyire segíteni
2020. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cica szeret, de a párodat jobban. Elcsábítani nem tudod, a macska szuverén lény, ne várj tőle kutya viselkedést.
2020. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
44%

Sajnos ez van, nem tud egyszerre kettőtökhöz ragaszkodni.

A kutyám is ilyen, de amikor otthon vagyok hozzám is bújik azért.

Te mennyit vagy a közelébe? Többet mint a párod?

Az is lehet hogy ő hozzá szokott jobban.

Vagy egyszerűen ő a szimpibb neki.

Ez ellen nem nagyon lehet mit csinálni,főleg egy önfejű cica esetében.

2020. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt egy szép kismacskám (sajnos egyszer kiszökött és nem jött vissza többé) és nem szerette ha simogattam. Húzta a fejét és menekült előlem ha meglátta, hogy simogatni akarom

A másik macskánkat szintén kiskora óta simogatom, ő már teljesen hozzászokott a simogatáshoz

Nekünk kandúrunk van és én úgy látom, hogy jobban szereti a női rokonaimat mint engem férfit pedig nem vagyok vele durva vagy erőszakos de mégis jobban birja a lányokat

2020. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a macskak azert mindenkivel baratkoztak. Persze ha akarata ellenere felvettem öket, akkor volt olyan, aki nagyon tiltakozott...
2020. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs különösebb oka,sokszor van ilyen az állatoknál. Nekem kutya van ő pl mindig rajtam lóg ha otthon vagyok,más öléből olyankor ki is ugrik mindig csak velem akar lenni. Pedig én vagyok a legszigorúbb vele.Ha nem vagyok otthon mással is elvan de amúgy mindig utánam lohol pedig én vagyok otthon a legkevesebbet.

A macskák pedig még a kutyáknál is önfejűbbek,nem lehet kierőszakolni a ragaszkodást.

Elvan veled de a párodhoz ragaszkodik.

2020. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Nem undorítoak, hanem csodapókok, mindegyik saját egyéniség, aranyosak, jópofák, viccesek, nagyokat szuszókálnak, nyers hús illatától "idegállapotba" jönnek.

De a kutyák is haláliak.

2020. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fa_ember16 válasza:
100%
#7 csak azért mert rühhelnek téged a macskák,lehet veled van a baj nem a macskával.a macskákkal másképp kell bánni mint azt te gondnád.
2020. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeret ő, ne aggódj 😊 a macskák ilyenek, nálunk is én takarítom, etetem aztán a páromat hívja játszani... persze aludni rajtam szokott, a lábam meg úgy lezsibbad hogy nem is érzem. Szóval az sem kitüntetés 😂
2020. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!