Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú cicám ritkán dorombol....

Fiú cicám ritkán dorombol. Nem szeret engem?

Figyelt kérdés
Van 3 kiscicánk, két lány és egy fiú. A kislányok szeretnek bújni, dorombolni. A fiú folyton követ, a közelemben akar lenni, a lábam mellé fekszik, de sosem dorombol. Csak az egyik kutyámmal érzi jól magát, (szintén fiú) vele szokott néha aludni, ilyenkor hallom csak dorombolni. Valamint egyszer akkor dorombolt, amikor csak vele foglalkoztam, mert a lányok távol voltak. Ritkán tudok csak vele foglalkozni, mert általában ha az egyik megjelenik, ott teremnek a többiek is. :D
2018. ápr. 10. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
ha szeretne dorombolna
2018. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a többi macska jelenléte zavarja. Akkor dorombolnak, ha nyugodtak, jól érzik magukat, őt az írásod alapján az aktívabb cicák zavarják.

Vannak ilyen "csakgazdis" macskák, akik jobban kinyílnak, ha egyedül vannak.

2018. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szeret a testvéreivel játszani, verekedni, de én is úgy vettem észre, mintha zavarná a jelenlétük, amikor foglalkozom velük, mert nem tudok egyszerre mindhármukkal foglalkozni, de igyekszem majd külön tölteni vele időt, hogy ne szenvedjen hiányt.
2018. ápr. 10. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ilyen cicák, akik nem olyan dorombolósak. Az én fiúcicám csak reggelente dorombol, a lánycicám meg nagyon ritkán, ha olyan kedve van, hogy odabújjon. Szerintem szeret téged a cica. :)
2018. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi egyik fiúcicánk se valami dorombolós, ő csak akkor dorombol, amikor épp felébredt a délutáni szundiból és kómás még :D Sőt, olyankor akkor is dorombol, ha a pocakját simogatom, normál esetben olyankor véresre karmolja, illetve harapdálja a kezem.
2018. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!