Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körülbelül 3 hetes kiscicám...

Mrs OBrien kérdése:

Körülbelül 3 hetes kiscicám nem akar szopizni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy két napja a kutyus kicsit odakapott neki, és felsértette az orrát meg a szeme kicsit bedagadt, de semmi komoly, már alig látszik. Azóta egyszerűen nem akar szopizni. Pedig látszólag semmi baja, futkározik, dorombol és persze sokat alszik. Az anyukája nyalogatja, de a kicsi nem hajlandó szopizni már másfél napja. Van, aki járt már hasonló cipőben? Ha van jó tanács a tarsolyotokban, kérlek ne tartsátok ott, szeretném megtartani a cicát.

#kölyök macska #nemszopizik
2020. júl. 14. 10:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az egyetlen gond az, hogy a közelünkben nincs állatorvos, egy kis falucskában lakok. (A pénz nem probléma, megér annyit a cica). De ha tényleg a doki az egyetlen megoldás, elviszem, köszi
2020. júl. 14. 11:43
 12/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocsi, véletlenül hasznosnak jelöltem válaszod, pedig nem az. Ha egyszer azt mondom, nem tudom elvinni dokihoz, akkor nem tudom elvinni. Hihetetlen, hogy nincs jobb dolgod, mint engem szapulni. Nagyon kérem, csak az válaszoljon, akivel már esetleg történt hasonló, és otthoni megoldással tud szolgálni. Senkit nem akarok megsérteni vagy ilyesmi. Csak feltettem egy kérdést, aki pedig tud, valaszol, de nem kötelező. Több bunkó választ pedig nem szeretnék látni
2020. júl. 14. 11:50
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#13-as Nem az említett válaszoló vagyok, DE ha nem tudod állatorvoshoz vinni milyen lehetőségeid vannak? Tápszert tudsz venni, és 3 óránként etetni? Nyilván nem, ha nem eszik el fog pusztulni.
2020. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, végre aranyos válasz:) Olvastam, hogy lehet már valamilyen híg, húsos dologgal próbálkozni. Ha tápszerrel nem is, de cicatejet vagy szaftot próbálok adni neki. Tudom, hogy evés nélkül nem marad meg, igyekszek valamit adni neki
2020. júl. 14. 12:15
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amit adnál neki, nem a gyomrának való, csak meggyorsítod az elmenetelét. Mi neked a cicatej?

[link]

2020. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Rendes cicatejre gondoltam, az anyukájáéra. De valószínűleg szopizik, amikor nem látom, mert eleven
2020. júl. 14. 12:39
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért megnézném, hogy az anyjától hogy fejsz tejet.. Ha sikerül hajrá, ez a legjobb megoldás.
2020. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek töltsd fel a videót arról, hogy hogy fejed meg az anyamacskát! :D


Viccet félretéve lehet kapni a boltban tápszert, cumisüveggel. 3-4 óránként kell etetni, ha az anyja mosdatja akkot más dolgod nem lesz vele. Mindenesetre nagyon hamar kiszárad ha nem eszik, szóval figyeld és ha gáz van, akkor doki.

2020. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a KEDVES válaszokat, már megoldódott a dolog szerencsére. Szopizni még mindig nem hajlandó, de kismacskáknak való nedves tápot elfogad:)
2020. júl. 15. 11:29
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
#19-es A dolog nem oldódott meg, nem lehet így egyből átszoktatni normál étkezésre, ilyen korban még szopnia kell, 8 hetesen lehet elválasztani. Szerezz be tápszert.
2020. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!