Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körülbelül 3 hetes kiscicám...

Mrs OBrien kérdése:

Körülbelül 3 hetes kiscicám nem akar szopizni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy két napja a kutyus kicsit odakapott neki, és felsértette az orrát meg a szeme kicsit bedagadt, de semmi komoly, már alig látszik. Azóta egyszerűen nem akar szopizni. Pedig látszólag semmi baja, futkározik, dorombol és persze sokat alszik. Az anyukája nyalogatja, de a kicsi nem hajlandó szopizni már másfél napja. Van, aki járt már hasonló cipőben? Ha van jó tanács a tarsolyotokban, kérlek ne tartsátok ott, szeretném megtartani a cicát.

#kölyök macska #nemszopizik
2020. júl. 14. 10:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
Ki fogod nyírni azt a macskát így...
2020. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nézd én tanácsot kértem, nem diagnózist és jóslást. 3 hetes kortól el lehet kezdeni a húsalapú ételre szoktatást. A kiscicának különben sincsenek testvérei, így már eleve sokkal több anyatejet kapott. Nem vagyok tapasztalatlan macskák terén egyáltalán, de nem minden kiscica fogja magát, és hagyja abba a szopizást. Ez új kihívás volt számomra is.

Tekintsétek lezártnak a témát, innentől boldogulok egyedül is:)

2020. júl. 15. 14:26
 23/24 anonim ***** válasza:
82%
Kaptál tanácsot: vidd orvoshoz. Persze erre nem vagy hajlandó. Nehezen hihető hogy nincs elérhető állatorvos, kifogásnak hangzik hogy ne kelljen még egy-két ezer forintot se ráköltened a megmentésére. Mint itt a többségében "tanácsot kérők mellédumálása az esetek kilencven százalékában. Melyik város környékén is laksz? Bár úgysem fogod megmondani, mert egyből kiderülne hogy simán lenne doki...
2020. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ejj, hogy nincs jobb dolgod mint ezt leírni:)

Mint írtam, a pénz egyáltalán nem számít, már nem is számolom mennyit költöttem oltásokra, ivartalanításra más macskáimnál.

Van állatorvos, de egy órára nem fogok kocsiba dugni egy kiscicát csak hogy a doki elmondhassa amit már úgyis tudok.

Sajnos nincs olyan gomb az oldalon, amivel lezárhatnám a kérdést, de tényleg nem kérek több választ, főleg nem ilyet.

2020. júl. 15. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!