Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első napja van nálam az új...

Első napja van nálam az új cicám de már nem tartanám meg, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnapi nappal volt először nálam az új fiú cicám de már nem tudom megszerettetni valahogy, játszik el van eszik nem ez a gond hanem nem is tudom. Azt hittem, jó lesz a macska, meg régóta vágytam rá de amint megkaptam kiment a kedvem tőle. Barátnőmtől kaptam aki ilyen oldalról hozta el egy csajtól. Ő kérte, hogy hozzam el mert elege lett a 2 macsekból de neekm egy is sok :D. Elég cikinek érzem de annyira cuki meg szeretni való ahogy dorombol de nem tudom miért. Mit csináljak szerintetek? Tudom egy nap még semmi de mintha tobb napja lenne itt. Eléggé karmol is eddig nem karmolt csak mostanában így éjszaka. 23l.



2020. júl. 15. 03:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Egy szoba de a höri észre sem veszi, és nem kertec hanem akváriumban van, 3 hónapos. a höri meg allandoan a házikójában van. elvan ott
2020. júl. 15. 12:27
 22/34 anonim ***** válasza:
65%

Az akvárium teteje mivel van lezárva? Nem tudja leszedni a cica a tetejét, ugye?


Egy szobában nem lehet macskát tartani. Nem fogja magát jól érezni, nincs elég tere. Részben ezért nem hagy aludni téged (meg azért, mert kölyök). Ha nem tudsz számára nagyobb helyet biztosítani, akkor keress neki új gazdit.


A hörinek mekkora az akváriuma? Minimum 50x80 centis helyre van szüksége, és egy legalább 20 centi átmérőjű zárt felületű kerékre. Ha ez megvan egy hörinek, és számára izgalmasan van berendezve a hely, akkor csöndesebbek szoktak lenni. A "Hörcsög imádók 🙂" facebook csoportot ismered? Nagyon jó csoport, sokat lehet tőlük tanulni, és nem mellesleg rengeteg cuki kép szokott felkerülni a tagok hörijeiről. :) Az országban kapható legjobb tápot az egyik tagtól tudod megrendelni. Egy csomó minden mást is tudsz rendelni a hörinek, olcsóbban, mint más boltokból.

2020. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
köszii utolsó :) jó ötletet adtál. az akvárium tetejét biztos nem tudja leszedni, jol van rögzitve és biztosítva. ez tényle igaz kevés hely egy cicának egy szoba. így tényleg uj gazdira lesz szukség. hát tanul valamiből az ember nem? a méretét nem tudom már de elég nagy de tervezek neki venni egy ujat, amiben tbb minden van hogy ne unatkozzon.
2020. júl. 15. 12:49
 24/34 anonim ***** válasza:

Mindenből tanulunk. :)


Most annyit tudsz tenni, hogy jó gazdit keresel a cicának. Sajnos nem biztos, hogy könnyű lesz, mindig sok a gazdikereső állat amiatt, hogy sokan felelőtlenek, és nem ivartalanítják a cicájukat, ha elég idős hozzá.

2020. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Tartsál kutyust. Kistestű, szobakutya, aki elvan egy szobában, ha napi 3-4x kiviszed megjáratni picit. Pl palotapincsi. Gyerekkoromban kertes házban laktunk, de én kiharcoltam egy pincsikutyát. Nagyon hűséges és szeretetteljes, mindig a nyomomban volt, hízeleg, de nem tesz semmi kárt, nagyon nyugodt fajta, viszont szeret mókázni és Te vagy a mindene. Napi 3-4x kivittem, amikor szólt, pórázzal a kertbe, meg a kerítés mentén kívül is megsétáltattam, bent játszottam vele, aztán csak aludt vagy követett egész nap, hörim is volt, nekem is és nem bántotta. Nagyon cuki kutyi, az enyém kislány volt, 2 és fél kilós, alig evett, kb egy kis maréknyi kaját egy nap:D Szerintem legyen egy kutyusod, az eddig írtak alapján az lenne a legjobb neked:)
2020. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

#25

NE ajánlj már neki semmilyen élő állatot pls, láthatóan nem való neki... :(

Ráadásul pont egy kutyát, aki nagyobb törődést igényel mint egy cica??


Kérdező, keress normális gazdit annak a szerencsétlennek, és NE tarts élő állatot. Elkeserítő... :(

2020. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
Megdöbbentő, hogy emberek 23 évesen semennyi felelősségtudattal és aggyal nem rendelkeznek.
2020. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
oké én hibáztam több választ MÁR NEM AKAROK KAPNI, HA CSAK KIOKTATNI AKARSZ AKKOR TARTSD MEG MAGADNAK KÖSZII NEM ÉRDEKEL MÁR UGYSE ÉS ÜZENEM, JÓ HELYRE KERÜL NEM A NETRE ADOM HANEM EGYIK ISMERŐSÖMNEK VÉGÜL ENNYI CSÁÁ
2020. júl. 15. 17:05
 29/34 A kérdező kommentje:
26 köszi a sértő szavakat ember, a hörim megvan pár éve és boldog macskát nem akartam igazán a kettőő más haggyjál békén. nem ismersz látod vannak külön emberek mint te vagy aki ajánlotta az oldalt, törlöm a kérdést és akkor jobb lesz a lelkiismeretem is
2020. júl. 15. 17:06
 30/34 anonim ***** válasza:
83%

Te raktad ki a kérdést, mi gonoszok meg válaszoltunk rá. :((

Szomorú, ha tiszta a lelkiismereted. Nagyon szomorú.

2020. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!