Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek a valakije elhozta...

Valakinek a valakije elhozta a pitbulljait a házibulimba, mit csináljak, rettegésben tartanak minket. Ezért kihívtam a rendőrséget. Elkobozhatják (nagyon remélem) az állatokat?

Figyelt kérdés

Kollégabúcsúztató bulit rendeztem, egyszer csak megjelent valakinek a valakijének a valakije a kutyáival. Nincs ezzel bajom, máskor is voltak négylábúak a bulijaimon.


A gazda most holt részeg, a kollégáim mennének haza, de a kutyák a kertben vannak és eszméletlen módon támadnak, senkit nem engednek ki. Az egyik kutyámat úgy kellett bemenekíteni az ablakon, mert oda ment haverkodni (kiment a macskaajtón) és megtépték. Mivel hatalmas, izmos kutyák és sokan tartottak tőlük (én is) megkértem a gazdájukat, hogy zárja el őket a hátsó kertbe, ami amúgy is a saját és a vendég kutyák játszótere, nyugi sarka. Van kuckó, egy házi barkács tó, kaja, játékok.


De ezek szétszedték a kerítést és vadállat módjára berontottak a kertbe, ahol csak beszélgettünk, gitároztunk és kajáltunk.

Ha bárki közel megy az ajtóhoz, őrjöngenek.


2015. ápr. 20. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök inkább lelövik ha megtámadják őket. Egyébként az drága koloégát kell előszedni egy nagy ordibálásra, mailatt a részeg gazdát beb.szni a zuhany alá aztán csinálon valamit. Aztán meg kidobni a francba.
2015. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kamuszagú...
2015. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hétfőn búcsúztató buli? És te fél 12-kor józan vagy, és a felháborodott vendégek meg őrjöngő pitbullok mellett ráérsz gyakorizni?
2015. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

BAkker a mai világban beengedsz a lakásodba minden jött-ment egyént???

Megtanulod, hogy a lakásod nem átjáróház, kvázi nem engedsz be akárkit, akárkivel...


Ilyen alapon kirabolhatnak, vagy komoly kárt is tehetnek a lakásodban, a kutyáidban...


Megvárod, amíg a tajrészeg gazda kijózanodik és kitiltod a kutyáival még a környékről is.


Felelőtlen barom vagy ....

2015. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nézd itt mifelénk nem nagyon szoktunk fenn akadni ha valaki beesik egy egy buliba, kis közösség aztán igazából mindenki ismer mindenkit. Láttam már én is ezt az egyént, tudtam róla, hogy az egyik kollegina barátjának a valamilyen rokona.


Ha buli van, és az valaki meglát az utcán egy ismerőst, simán behívják, megkínálják és soha senkinek nincs ebből gondja.

De akárki ha beesik, hogy éhes, szomjas, WC kell, mehet. Néhány hónapja vagyok itt, nekem is furcsa volt, de ez így működik.


Igen, hétfőn búcsú buli, ma ünnep nap van (nem Magyarország, amúgy le mertem volna fogadni, hogy abba lesz belekötve, hogy hétfőn tartok bulit), senki nem dolgozik, csak a kolléga utazik.


Végül jöttek a rendőrök, meg állatvédők. Altatólövedékkel elkapták a kutyákat, a gazdát bevitték a rendőrségre ott várta meg amíg kijózanodik.


És senki nem volt részeg az kedves gazdin kívül, mi csak dumáltunk, grilleztünk, zenéltünk.


A rendőrök mondták, hogy már volt gondjuk a kutyákkal meg a gazdájukkal

2015. ápr. 21. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
És miből gondolod, hogy mi, akik nyilván automatikusan Magyarországra gondolunk, mindenféle utalás nélkül kitaláljuk, hogy te melyik országban vagy, és fejből tudjuk az ottani jogot és szokásokat, hogy a rendőr egyáltalán mit tehet meg, vagy mit szokott tenni ilyen esetben? :) Ilyenkor a helyieket kell megkérdezni, ők vannak képben, mi baromira nem, főleg ha meg sem mondod, hogy nem Magyarországról van szó.
2015. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

A kedves gazdát ki kell józanítani egy-két kávéval, és megkérni, hogy távozzanak, vagy fogja meg a kutyákat, stb.

És ha ismered a fazont, és tudod, hogy milyen rossz hírneve van, akkor nem engeded be, és kész. Nem hiszem, hogy ha mindenki ismeri a gazdát-kutyákat, retteg tőlük, akkor miért engedi be mindenki őket?

Egyébként nem hiszem, hogy annyi idő alatt szét tudnak szedni egy kerítést, amennyi idő alatt lerészegedik a gazda, egyedül a buliban, mert mindenki más rendes lány és rendes fiú és csak szörpit isznak.

Ez egy hülye írás, értelmetlen, és valószínűleg csak szegény amstaffok lejáratására szolgál..de emiatt egyik bull-tipusú kutya rajongó sem fogja megútálni őket. Sőt, egyre több olyan ember van, aki rájön, hogy milyen valójában a fajta, szóval kár minden próbálkozásodért :)

2015. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hiperceleb válasza:

Te most komolyan elővetted a géped és beírtál egy ilyen sztorit a netre? :D


Te beteg vagy! Remélem lerágcsálják a pitek mind a két lábszárad.


barom

2015. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!