Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első napja van nálam az új...

Első napja van nálam az új cicám de már nem tartanám meg, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnapi nappal volt először nálam az új fiú cicám de már nem tudom megszerettetni valahogy, játszik el van eszik nem ez a gond hanem nem is tudom. Azt hittem, jó lesz a macska, meg régóta vágytam rá de amint megkaptam kiment a kedvem tőle. Barátnőmtől kaptam aki ilyen oldalról hozta el egy csajtól. Ő kérte, hogy hozzam el mert elege lett a 2 macsekból de neekm egy is sok :D. Elég cikinek érzem de annyira cuki meg szeretni való ahogy dorombol de nem tudom miért. Mit csináljak szerintetek? Tudom egy nap még semmi de mintha tobb napja lenne itt. Eléggé karmol is eddig nem karmolt csak mostanában így éjszaka. 23l.



2020. júl. 15. 03:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
ja de szépen is lehetett volna mit egyesek, nem mindenki tűri a sértegetéseket és a kioktatást--szomorú
2020. júl. 15. 17:10
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnék höriiiit!!!!<33333333
2020. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a plüssöknél, az élőket meg kíméld meg magadtól a továbbiakban. Ettől jobbat nem tehetsz az elkövetkező években a macskákkal.
2020. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszönöm a tanácsodat! több macskát tuti nem akarok az fix. na választ kaptam többet nem kérek, aki ezek után is válaszol az vagy trollkodik vagy olvasni nem tud ennyi. Köszi...
2020. júl. 16. 00:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!